Як надавати додаткову відпустку працівникам-«чорнобильцям»

UA RU

Як надавати додаткову відпустку працівникам-«чорнобильцям»

Працівникам із числа постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорії 2), надається пільга з використання чергової відпустки у зручний для них час, а також додаткова відпустка із збереженням зарплати на 14 робочих (16 календарних) днів на рік.

Ця відпустка не є щорічною додатковою відпусткою, а належить до інших видів відпусток, встановлених законодавством. Вона є гарантованою державою пільгою, тому роботодавець зобов’язаний забезпечити право працівника на відпустку впродовж календарного року.

Видатки на оплату відпустки фінансують за рахунок коштів державного бюджету на соціальний захист та соціальне забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (бюджетна програма КПКВК 2501200 «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»).

Якщо в установі є такі працівники, вона подає до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення не пізніше ніж за два місяці до початку кожного бюджетного року:

  • відомості про установу з визначенням кількості постраждалих осіб за категоріями отримувачів компенсацій та допомоги;
  • кількості громадян, які працюють на територіях радіоактивного забруднення;
  • списки громадян із зазначенням прізвища, імені та по батькові, категорії, серії та номера посвідчення (за наявності), місця проживання (перебування), ідентифікаційного номера;
  • графік відпусток;
  • розрахунок витрат для додаткової відпустки на наступний бюджетний рік.

У разі зміни цих відомостей, у т. ч. зміни розрахункових рахунків, на які перераховують кошти, установа повідомляє протягом 20 днів наступного місяця про такі зміни відповідних розпорядників коштів.

До 25 числа місяця, за який здійснюється нарахування, установи подають:

  • документи щодо розрахункових витрат, пов’язаних з виплатою компенсацій та допомоги;
  • реєстр отримувачів компенсаційних виплат і допомоги, у якому зазначають прізвище, ім’я та по батькові, категорію, номер посвідчення, ідентифікаційний номер, відомості про нараховані виплати, суму компенсацій та вид допомоги.

Витрати установ, пов’язані із вже здійсненою оплатою відпусток працівникам з числа постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи громадян, не відшкодовують.

Із листа Мінсоцполітики «Щодо відшкодування витрат, пов’язаних із наданням «чорнобильської» відпустки» від 10.10.2019 № 136/0/205-19

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86451

Щорічна відпустка освітян і науковців – проблемні питання

Експерт розглядає на прикладах, як рахувати кількість днів щорічної основної відпустки освітянам і науковцям на прикладі відпустки вихователя у залежності від того, скільки місяців було відпрацьовано – менше 10 чи більше, повні ці місяці були чи ні.
9949

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді