Завтра Уряд прийме зміни до бюджету ФСС

Заступник Міністра соціальної політики Олег Коваль на своїй сторінці у мережі Facebook повідомив, що «Мінсоцполітики уже ініціювало зміни до кошторису Фонду і запустило процедуру погодження для прийняття Кабміном. Тобто уже цієї середи, 27 листопада, Кабінет Міністрів України може схвалити рішення про зміни бюджету Фонду соцстрахування для його збалансування!».

Завтра Уряд прийме зміни до бюджету ФСС

Окрім цього, Мінсоцполітики 29.11.2019 скликає засідання правління ФСС, на якому:

  • виберуть Голову правління ФСС;
  • сформують постійні комісії правління ФСС;
  • приймуть рішення про проведення незалежної аудиторської перевірки ФСС з 01.08.2017 по теперішній час.

«Вважаю, що розгляд і прийняття відповідних рішень дозволить навести лад в установі та забезпечити її безперебійну роботу», — підкреслив Олег Коваль.

За інформацією Мінсоцполітики

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Нарахування лікарняного новоприйнятому працівнику: приклади розрахунків

Працівника щойно прийняли на роботу, а він захворів і подав до установи лікарняний листок. Бухгалтер має обчислити допомогу за цим лікарняним так, щоб не дати шансів перевіряючим із ПФУ чи Держпраці оштрафувати установу. Тож як правильно розрахувати лікарняні новоприйнятому працівнику, якщо відпрацьовано менше місяця або менше 6 місяців?
13886

Е-лікарняний за сумісництвом 2024 на прикладах

Робота за сумісництвом – працівник має виконувати таку роботу у вільний від основної роботи час. Як обчислити е-лікарняні суміснику з урахуванням змін, які сталися з 01 січня 2024 року, – у даній консультації.
72555

Страховий стаж: як обчислити і коли враховувати

Дані про страховий стаж потрібні бухгалтеру у низці випадків, наприклад нарахуванні лікарняних, декретних, пенсій та інших соцвиплат. У консультації – про те, як дізнатися про страховий стаж, як він розраховується бухгалтером у тих чи інших ситуаціях.
47714

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді