Особливості використання медичної субвенції

Уряд зобов’язав ОДА вжити заходів, аби не допустити до кінця року утворення кредиторської заборгованості по заробітній платі працівників закладів охорони здоров’я та ЄСВ, нарахованої на неї.

Особливості використання медичної субвенції

Перерозподілену медичну субвенцію слід спрямувати насамперед на обов’язкові виплати із зарплати у закладах охорони здоров’я, в яких є заборгованість з виплати заробітної плати, строк виплати якої закінчився.

Після погашення цієї заборгованості медзакладам дозволили проводити:

До погашення цієї заборгованості розпорядники не беруть бюджетні зобов’язання та не здійснюють платежі за цими видатками.

Із розпорядження КМУ «Про перерозподіл та розподіл медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2019 році» від 15.11.2019 № 1110-р

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Витрати на освітню субвенцію у 2023 році

Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
1935

Субвенція місцевим бюджетам

Субвенція – це виплата із державного бюджету місцевим бюджетам, яку надають лише на конкретні цілі. На що вона виділяється щороку – у статті.
42552

Інформаційна довідка щодо розрахунку обсягів освітньої субвенції

Освітня субвенція з державного бюджету покликана ОМС утримувати школи, професійно-технічні училища коледжі, які мають фінансуватися за рахунок місцевих бюджетів. Механізм її розподілу базується на складній формулі й МОН в інформаційній довідці показало ті цифри, які впливали на розподіл освітньої субвенції у 2021 році. Призначення, наповнення та приклад такої довідки – у цьому огляді.
6808