Національна служба здоров’я України (НСЗУ) оприлюднила оголошення про укладення договорів про медичне обслуговування населення за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення для первинної медичної допомоги на 2020 рік.
Для укладення відповідного договору потрібно подати до 17:00 год 24.12.2019 через автоматизоване робоче місце в електронній медичній інформаційній системі, у якій зареєстрований медзаклад:
- заяву про укладення договору;
- додаток 1 до заяви — повідомлення про відповідність згідно зі встановленою формою;
- додаток 2 до заяви — відомості про залучених осіб (підрядників) заявника. У разі якщо залучені особи відсутні, про це необхідно вказати у додатку.
Додатки подають окремими файлами у вигляді сканованої копії підписаного документу у форматі PDF.
У заяві зазначте:
- прізвище, ім’я та по батькові підписанта договору зі сторони надавача та документ, на підставі якого діє такий підписант;
- місця надання послуг, що мають співпадати з місцями, що вказані в рішенні органу ліцензування про видачу ліцензії;
- перелік лікарів, які надають первинну медичну допомогу, які будуть залучені до виконання договору;
- банківські реквізити заявника у форматі IBAN;
- строк дії договору (з 01.01.2020 по 31.12.2020);
- перелік залучених осіб (підрядників) заявника.
Недотримання зазначених в оголошенні правил заповнення заяви може бути підставою для повернення заяви заявникові для виправлення недоліків.
Із оголошення Національної служби здоров’я України
Верховна Рада прийняла в цілому законопроєкт за № 12000 «Про Державний бюджет України на 2025 рік» враховуючи пропозиції комітету ВРУ з питань бюджету. Наразі документ готується на підпис. Після підписання главою держави та офіційного оприлюднення тексту закону, він набере чинності з 01.01.2025. У статті поговоримо про основні показники Держбюджету 2025.
Як розрахувати відшкодування комунальних послуг орендарями в бюджетних установах? Скачайте Договір відшкодування комунальних послуг орендарями в бюджетних установах.
У бюджетному процесі застосовують програмно-цільовий метод. Суть його полягає в управлінні коштами місцевого бюджету для досягнення конкретних результатів, цілей, вирішення проблем місцевої громади. При цьому оцінюють ефективність використання коштів місцевого бюджету на кожній стадії бюджетного процесу. Основним елементом цього методу є бюджетна програма.
Реєстрація бюджетних зобов’язань: ➤ термін реєстрації ➤ підтвердні документи для реєстрації ➤ зразок заповнення реєстру бюджетних зобов’язань ➤ зразок заповнення реєстру бюджетних фінансових зобов’язань.
Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2024 року та їх застосування – у цьому огляді.