Уряд підвищив посадові оклади для окремих держслужбовців

Для окремих держслужбовців Апарату Верховної Ради України, Офісу Президента України, Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Уряд установив підвищуючий коефіцієнт 1,45 до посадових окладів. Мова йде про:

  • керівних працівників, державних експертів, головних та провідних спеціалістів, які здійснюють підготовку висновків щодо проектів нормативно-правових актів та/або проводять фахову, наукову, юридичну експертизу проектів таких актів;
  • держслужбовців, які безпосередньо виконують функції із забезпечення кібербезпеки, кіберзахисту та безпеки інформаційних технологій, роботи щодо розроблення програмного забезпечення, адміністрування баз даних, впровадження та підтримки новітніх інформаційно-комунікаційних технологій.

Уряд підвищив посадові оклади для окремих держслужбовців

Окрім цього, Уряд уточнив, що підвищуючі коефіцієнти 1,3, які передбачені приміткою 5 до схеми посадових окладів на посадах державної служби з урахуванням категорій, підкатегорій та рівнів державних органів у 2020 році, одночасно не застосовують — застосовують лиш один із коефцієнтів.

Із постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р. № 15» від 12.02.2020 № 70

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді