ВРУ прийняла зміни, що спрощують закупівлі для боротьби з коронавірусом

Реформа держфінконтролю: що змінилось >>>

Парламентарі прийняли Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Він встановлює особливі правила для закупівель товарів, робіт чи послуг, необхідних для запобігання виникнення та поширення, локалізації та ліквідації спалахів, епідемій та пандемій коронавірусу. Перелік таких товарів, робіт чи послуг та порядок їх закупівлі має затвердити КМУ.

ВРУ прийняла зміни, що спрощують закупівлі для боротьби з коронавірусом

Тож замовникам слід врахувати, що для таких предметів закупівлі вони:

Також Уряд контролюватиме ціни на ліки, товари медичного призначення та соціально значущі товари. А органам контролю заборонено проводити планові контрольні заходи у сфері господарської діяльності.

Такі норми матимуть тимчасовий характер і діятимуть 3 місяці.

Джерело: офіційний сайт Верховної Ради України

відпустка на дітей заява

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3869

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
35098

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5861

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29388

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді