Мінекономіки роз’яснило процедуру закупівель товарів/робіт/послуг для боротьби з COVID-19

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Головбух Бюджет. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

COVID-19: гарячі новації від влади

Мінекономіки роз’яснило, що товари, роботи і послуги, необхідні для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19) закуповує уповноважена замовником особа.

Мінекономіки роз’яснило процедуру закупівель товарів/робіт/послуг для боротьби з COVID-19

Спочатку до річного плану закупівель в електронній системі закупівель (ЕСЗ) вноситься необхідна інформація про закупівлю. Моментом оприлюднення інформації про закупівлю в ЕСЗ є оприлюднення замовником інформації в річному плані закупівель. Водночас оприлюднення інформації в річному плані закупівель є початком для відліку 48 год до укладення договору. Протягом цього часу учасник подає свої пропозиції замовнику, а замовник проводить переговори та приймає необхідні рішення для укладання договору та здійснення закупівлі.

Замовник поза ЕСЗ проводить переговори з учасниками у форматі, прийнятному для сторін. Порядок не містить вимог щодо оприлюднення в ЕСЗ пропозицій учасників.

Сторони можуть укласти договір про закупівлю після оприлюднення інформації та проведення переговорів, тобто не раніше ніж через 48 год з моменту оприлюднення замовником інформації в річному плані закупівель.

Замовник протягом одного дня з дня укладення договору звітує за результатами здійсненої закупівлі шляхом оприлюднення в ЕСЗ:

Протягом трьох днів з дня закінчення строку дії договору, виконання договору або його розірвання замовник оприлюднює звіт про виконання договору.

Із листа Мінекономіки від 25.03.2020 № 3304-04/20656-06

лист ДП ПРОЗОРРО від 24.03.2020 № 206/712/10

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як реєструвати договори в органах Казначейства в умовах воєнного стану

Укласти договір про закупівлю – це пів справи, аби його виконати за кошти державного чи місцевого бюджету – обов’язково потрібно зареєструвати взяття відповідного бюджетного зобов’язання. Розберемо окремі нюанси укладення договорів та дамо поради для реєстрації зобов’язань за ними відповідно до законодавства, що діє наразі.
7622

Закупівля послуг з поточного ремонту: які нюанси врахувати

Час від часу у замовника виникає потреба в проведенні поточного ремонту, і для цього він має за законодавством провести закупівлю товарів й послуг. Поточний ремонт як предмет закупівлі належить до послуг, а для закупівлі послуг закупівельне законодавство встановлює свої вимоги. І самому розібратися з ними іноді замовнику не під силу. Допоможемо йому в цьому.
11570

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
6892

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
38660

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді