Лікарняний під час вимушеної відпустки за свій рахунок: чи має бути сплачено

Допомога по тимчасовій непрацездатності за перебування на лікарняному працівника у період відпустки без збереження зарплати на час карантину НЕ СПЛАЧУЄТЬСЯ.

ЗРАЗОК наказу про дистанційну работу у період карантину

Лікарняний під час вимушеної відпустки: чи має бути сплачено

Згідно зі ст. 23 Закону №1105 така допомога не передбачена на період перебування застрахованої особи у відпустці без збереження зарплати, творчій відпустці, додатковій відпустці у зв'язку з навчанням.

⚡️ УВАГА!!! Знижка на передплату «Головбух: Бюджет» до 40%!

А отже, у випадку перебування працівників у відпустці без збереження зарплати на час карантину, яку надано згідно з ч. 1, 3 ст. 26 Закону про відпустки, час хвороби працівника, підкріплений листком непрацездатності, не оплачують.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Розрахунок компенсації за невикористану відпустку

✔️Коли виплачується компенсація за невикористану відпустку? ✔️Чи компенсувати невикористані відпустки під час воєнного стану? ✔️Як обчислити компенсацію за невикористану відпустку та провести розрахунок відпускних при звільненні? ✔️Як у 2024 році порахувати компенсацію відпустки, право на яку здобуто у 2023 році та раніше?
345705

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді