Мінімальна зарплата: коли чекати підвищення?

14 травня Верховна Рада зареєструвала законопроект №3482 щодо підвищення рівня мінімальної зарплати. Чергове підвищення пропонують встановити на 1 липня 2020 року.

-40% на вартість навчання Антикризові заходи та оплата роботи в умовах карантину

Мінімальна зарплата: коли чекати підвищення?

Відповідно до законопроекту планують збільшити розмір мінімальної зарплати у 2020 році до фактичного розміру прожиткового мінімуму працездатних осіб. З липня ця сума буде складати 5238 грн, а з жовтня – 5359 грн.

Щодо зарплати у погодинному розмірі, то планують зростання до 31,39 грн за годину з 1 липня, і 32,11 грн – з 1 жовтня.

Прийняття цього законопроекту потребуватиме на 2 млрд грн більше щомісяця.

Вебінарний марафон до Дня бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Індексація зарплати 2024

У 2024 році відновлена індексація зарплати. Які правила для нарахування індексації у 2024 році, як індексувати зарплату, якщо оклад змінюється та якщо не змінювався – дивиться приклади та пояснення від експерта.
42808

Грошове забезпечення військовослужбовців 2024

Як правильно обчислити грошове забезпечення військовослужбовців 2024 року, у якому розмірі нарахувати, які виплати входять до нього, коли і де виплачувати, як оподатковувати — дізнаєтеся з даної публікації.
83287

Оплата відрядження держслужбовця у вихідний день

Держслужбовців направляють у службове відрядження для виконання посадових обов’язків поза межами постійного місця служби. Завдання, які виконує держслужбовець у відрядженні, різні і залежать від держоргану, в якому працює держслужбовець, держоргану, до якого його відряджено, кваліфікації та посадових обов’язків самого держслужбовця. Розглянемо якою буде оплата відрядження держслужбовцям.
2348

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді