Які гарантії у військовослужбовців, що відряджені до держорганів

ЗВІТ про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт

Військовослужбовців для відрядження на посади в держорганах, підприємствах, установах і організаціях добиратиме Держспецзв’язку з урахуванням отриманих від керівників держорганів, установ і організацій пропозицій, а також за згодою військовослужбовця на відрядження до держоргану.

Які гарантії у військовослужбовців, що відряджені до держорганів

Наказами по особовому складу про відрядження військовослужбовців Держспецзв’язку одночасно звільняють із займаних ними штатних посад. Строк контракту такого військовослужбовця вважають продовженим на період його відрядження.

У разі повернення до Держспецзв’язку відряджений військовослужбовець отримуватиме грошове забезпечення за посадою, яку він займав у Держспецзв’язку до відрядження. Початок виплати грошового забезпечення — день повернення до Держспецзв’язку, але не раніше дня, до якого він отримував грошове забезпечення або заробітну плату за останнім місцем роботи.

Із наказу Адміністрації Держспецзв’язку «Про затвердження Інструкції про організацію діяльності військовослужбовців Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, відряджених до державних органів, підприємств, установ, організацій» від 14.04.2020 № 209

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Прожитковий мінімум 2024

Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом. Цю гарантію закріплено у частини третій статті 46 Конституції України. Розглянемо що ж собою являє такий показник як прожитковий мінімум 2024 року, розмір якого визнає Держбюджет-2024.
5029

Страховий стаж: як обчислити і коли враховувати

Дані про страховий стаж потрібні бухгалтеру у низці випадків, наприклад нарахуванні лікарняних, декретних, пенсій та інших соцвиплат. У консультації – про те, як дізнатися про страховий стаж, як він розраховується бухгалтером у тих чи інших ситуаціях.
47507

Довідка про заробітну плату для обчислення пенсії

Довідка про заробітну плату для обчислення пенсії: ➤ бланк 2024 року ➤ коли подавати довідку ➤ хто складає довідку ➤ звідки брати відомості для довідки ➤ які виплати вносити у довідку
69732

Призначення і виплата грошової допомоги військовослужбовцю у разі інвалідності або втрати працездатності

Експерти детально пояснюють, за яких умов призначають та виплачують одноразову грошову допомогу у разі інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовцю.
838

Розрахунок пенсії в Україні – 2024

На розмір пенсії впливають зараз страховий стаж, середня зарплата в Україні та фактична зарплата (дохід), який раніше отримував працівник і сплачував з нього соціальний внесок. Також існує й механізм автоматичного перерахунку пенсій (індексації), який враховує інфляцію та зростання середньої зарплати. Розглянемо, як визначається розмір пенсії та вплив на цей розрахунок середньої зарплати.
62061

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді