Житомирський Держгеокадастр замовив проведення робіт на 5 млн грн

Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області за результатами проведеного тендеру уклало договір з ТОВ «ЮНЕКС КОНСАЛТІНГ» щодо надання послуг з проведення робіт державної інвентаризації земель на території Житомирщини.

Перевірте, чи підтвердив ваш майданчик відповідність системи захисту інформації

Житомирський Держгеокадастр замовив проведення робіт на 5 млн грн

При очікуваній вартості закупівлі 5,9 мільйонів гривень взяти участь у відкритих торгах виявили бажання 11 фірм, проте до аукціону були допущені лише три учасники.

Провівши торги тендерний комітет мав намір укласти договір з ТОВ «Ренесанс Груп», проте у підсумку відхилив найдешевшу пропозицію. Це відбулося, оскільки учасник у 5-денний термін від дня повідомлення про намір укласти з ним договір не прикріпив скан нотаріально завіреної копії довідки про не судимість і не перебування у розшуку службової особи, яка представляє інтереси учасника.

Тож переможцем було визнано наступну найбільш економічно вигідну пропозицію – 5,16 мільйонів гривень, яку запропонувало ТОВ «Юнекс Консалтінг».

За даними ГУ Держгеокадастру в Житомирській області, площа земель державної власності, що підлягає інвентаризації, становить 35 тисяч гектарів. В першу чергу будуть проінвентаризовані несформовані земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної форми власності та ділянки с/г призначення державної власності відомості про які відсутні у Державному земельному кадастрі.

За умовами договору, термін виконання робіт – до 10 грудня 2020 року.

За інформацією з сайту Dozorro

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3525

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34647

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5570

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29021

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді