Планові документи держорганів Мінфін погоджуватиме через СЕВ

Уряд оновив Порядок складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ. В ньому спростили процедуру затвердження планових документів (кошторисів, планів асигнувань загального фонду бюджету, планів надання кредитів із загального фонду бюджету, планів спеціального фонду, штатних розписів).

Планові документи держорганів Мінфін погоджуватиме через СЕВ

Спрощена процедура стосується лише бюджетних установ, залучених до вирішення завдань, пов’язаних із запровадженням і здійсненням заходів правового режиму воєнного стану. Ці планові документи затверджуватиме:

  • її керівник — якщо йому головний розпорядник надасть такі повноваження;
  • або головний розпорядник.

Окрім цього Мінфін убезпечує себе від поширення коронавірусної інфекції. Держоргани подаватимуть до Мінфіну на погодження планові документи через систему електронної взаємодії органів виконавчої влади. Після їх отримання уповноважена посадова особа Мінфіну оформлятиме аркуш погодження і накладатиме на нього кваліфікований електронний підпис. Тобто по аналогії як з паспортами бюджетних програм.

Із постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ» від 27.05.2020 № 414

Вебінарний марафон до Дня бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Договір дарування – зразок

Благодійна допомога, пожертва, безоплатна передача основних засобів, безповоротна фінансова допомога - все це оформлюється через договір дарування. Про умови та оформлення договорів дарування, особливості дарування у бюджетних установах – у цьому огляді.
13603

Коди економічної класифікації видатків бюджету: інструкція застосування

Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2024 року та їх застосування – у цьому огляді.
297654

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100567

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді