Планові документи держорганів Мінфін погоджуватиме через СЕВ

Уряд оновив Порядок складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ. В ньому спростили процедуру затвердження планових документів (кошторисів, планів асигнувань загального фонду бюджету, планів надання кредитів із загального фонду бюджету, планів спеціального фонду, штатних розписів).

Планові документи держорганів Мінфін погоджуватиме через СЕВ

Спрощена процедура стосується лише бюджетних установ, залучених до вирішення завдань, пов’язаних із запровадженням і здійсненням заходів правового режиму воєнного стану. Ці планові документи затверджуватиме:

  • її керівник — якщо йому головний розпорядник надасть такі повноваження;
  • або головний розпорядник.

Окрім цього Мінфін убезпечує себе від поширення коронавірусної інфекції. Держоргани подаватимуть до Мінфіну на погодження планові документи через систему електронної взаємодії органів виконавчої влади. Після їх отримання уповноважена посадова особа Мінфіну оформлятиме аркуш погодження і накладатиме на нього кваліфікований електронний підпис. Тобто по аналогії як з паспортами бюджетних програм.

Із постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ» від 27.05.2020 № 414

меми про бухгалтерів

Працюйте, відпочивайте й не забувайте, що поки ціни у відпустці – працюють знижки на передплату е-журналів «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата».

Поспішайте – даруємо 2000 грн на передплату.

Статті за темою

Усі статті за темою

Методика розрахунку орендної плати: визначаємо розмір, індексуємо, розподіляємо

За оренду державного/комунального майна орендарі сплачують орендну плату установі – орендодавцю/балансоутримувачу. Розмір її за перший місяць/добу/годину визначає договір оренди. Та перед укладенням договору орендодавець/балансоутримувач має визначати її розмір. Як визначити/розрахувати орендну плату розглянемо далі.
32366

Кошторис бюджетної установи – зразок складання та особливості

Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.
159060

Довідка про зміни до кошторису

Як внести зміни до кошторису бюджетної установи: ➤ у яких ситуаціях вносити ➤ як змінювати кошторис ➤ у які строки ➤ довідка про зміни до кошторису - бланк ➤ зразок заповнення довідки про зміни до кошторису
69207

Платні послуги бюджетних установ

Бюджетні установи хоча й знаходяться на державному утриманні, але мають право, а часто й нагальну необхідність заробляти шляхом надання платних послуг. В консультації про те, якими можуть бути ці послуги, правила їхнього надання, ціноутворення, оподаткування, застосування РРО та відображення в бухгалтерських проведеннях.
14360

Касова книга – бланк | зразок

Касова книга слугує для узагальнення обліку готівкових операцій за день. Як правильно вести касову книгу у бюджетній установі? Чим відрізняється ведення касової книги в електронному вигляді? З’ясуємо разом.
35014

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді