Закупівлі за Електронним каталогом: черговий проєкт Мінекономіки

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Головбух Бюджет. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Заберіть свою знижку!!! -50% на Експрес-курс для фахівців з публічних закупівель

Мінекономіки оприлюднило проєкт постанови КМУ «Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу». В ній визначені правила здійснення закупівель через електронний каталог.

Закупівлі за Електронним каталогом: черговий проєкт Мінекономіки

Так, якщо вартість товару не перевищує 50 000 грн, замовник обирає постачальника шляхом формування замовлення в електронному каталозі з дотриманням принципів здійснення закупівель. Замовлення в електронному каталозі він подає в електронному вигляді через електронну систему закупівель (ЕСЗ) шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначає інформацію:

  • про найменування товару;
  • його кількість;
  • строк, місце, спосіб поставки;
  • умови оплати товару.

Повідомлення про замовлення товару формує та надсилає постачальнику ЕСЗ.

Якщо вартість товару дорівнює/перевищує 50 000 грн та є меншою ніж 200 000 грн (1 млн грн — для робіт), замовник обирає постачальника шляхом запиту ціни пропозицій постачальників. Запит ціни пропозицій формується у разі, якщо у профілі товару розміщено дві або більше пропозиції товару від постачальників.

Замовник може укласти договір про закупівлю з переможцем відбору, якого було відібрано в межах четвертої цифри Єдиного закупівельного словника за результатами замовлення/запиту ціни пропозицій.

Із проєкту постанови КМУ «Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу»

Закупівлі за Електронним каталогом: черговий проєкт Мінекономіки
Оренда державного та комунального майна через Prozorro.Продажі: що врахуватиКількість місць обмежена! Устигніть зареєструватися! Усі зареєстровані учасники отримають сертифікат.
П Л А Н 1. Передача майна в оренду – тільки через аукціон Коли і як проводити? 2. Оренда майна – тільки з Переліків Яке майно і хто зараховує до Переліків I та II типу? 3. Стартова ціна оренди – від балансової вартості Як і хто розраховує? 4. Передача майна без аукціону – тільки для «пільговиків» Хто потрапив до списків? 5. Усі договори з оренди майна – у публічному доступі Як укладати нові і що робити зі старими? 6. Суборенда – тільки за погодженням орендодавця Де і як обумовити?

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як реєструвати договори в органах Казначейства в умовах воєнного стану

Укласти договір про закупівлю – це пів справи, аби його виконати за кошти державного чи місцевого бюджету – обов’язково потрібно зареєструвати взяття відповідного бюджетного зобов’язання. Розберемо окремі нюанси укладення договорів та дамо поради для реєстрації зобов’язань за ними відповідно до законодавства, що діє наразі.
7639

Закупівля послуг з поточного ремонту: які нюанси врахувати

Час від часу у замовника виникає потреба в проведенні поточного ремонту, і для цього він має за законодавством провести закупівлю товарів й послуг. Поточний ремонт як предмет закупівлі належить до послуг, а для закупівлі послуг закупівельне законодавство встановлює свої вимоги. І самому розібратися з ними іноді замовнику не під силу. Допоможемо йому в цьому.
11603

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
6911

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
38695

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді