Всеукраїнська професійна сертифікація бухгалтерів — 2020
У середу, 17.06.2020, набрала чинності постанова КМУ «Деякі питання оренди державного та комунального майна» від 03.06.2020 № 483.
Нею затверджено новий Порядок передачі в оренду державного та комунального майна (далі — Порядок).
Перелік підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню (додаток 4 до Порядку) набере чинності у місячний строк з дня опублікування цієї постанови, тобто буде чинним 18.07.2020.
Уряд дав ряд доручень Фонду держмайна, балансоутримувачам, уповноваженим органам управління державного і комунального майна та орендодавцям.
Зокрема, орендодавці не відмовляють у продовженні договорів оренди, строк дії яких закінчився в період з 01.12.2019 по 01.07.2020, на підставі того, що орендар звернувся із заявою про продовження договору оренди до закінчення строку його дії, але пропустив установлений Законом строк подачі звіту про оцінку об’єкта оренди.
Із постанови КМУ «Деякі питання оренди державного та комунального майна» від 03.06.2020 № 483
Верховна Рада прийняла в цілому законопроєкт за № 12000 «Про Державний бюджет України на 2025 рік» враховуючи пропозиції комітету ВРУ з питань бюджету. Наразі документ готується на підпис. Після підписання главою держави та офіційного оприлюднення тексту закону, він набере чинності з 01.01.2025. У статті поговоримо про основні показники Держбюджету 2025.
Як розрахувати відшкодування комунальних послуг орендарями в бюджетних установах? Скачайте Договір відшкодування комунальних послуг орендарями в бюджетних установах.
У бюджетному процесі застосовують програмно-цільовий метод. Суть його полягає в управлінні коштами місцевого бюджету для досягнення конкретних результатів, цілей, вирішення проблем місцевої громади. При цьому оцінюють ефективність використання коштів місцевого бюджету на кожній стадії бюджетного процесу. Основним елементом цього методу є бюджетна програма.
Реєстрація бюджетних зобов’язань: ➤ термін реєстрації ➤ підтвердні документи для реєстрації ➤ зразок заповнення реєстру бюджетних зобов’язань ➤ зразок заповнення реєстру бюджетних фінансових зобов’язань.
Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2024 року та їх застосування – у цьому огляді.