ФСС призупинив перевірки

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Головбух Бюджет. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Фонд соціального страхування України (ФСС) інформує про призупинення перевірок.

Так, із 1 березня 2018 року призупинено всі перевірки використання коштів ФСС страхувальниками, окрім позапланових, які проводять за погодженням виконавчої дирекції ФСС за результатами моніторингу заяв-розрахунків (за винятком випадків зняття страхувальників з обліку, перевірки за бажанням страхувальника, за рішеннями судових органів).

Окрім того, виконавча дирекція ФСС планує запровадити нову форму заяви-розрахунку, яку надає страхувальник для фінансування матеріального забезпечення. Фонд пропонує створити єдиний документ, який визначатиме порядок фінансування страхувальників для проведення виплат застрахованим особам за рахунок коштів ФСС.

Про це повідомили під час селекторної наради керівного складу виконавчої дирекції Фонду та начальників управлінь Фонду в областях, що відбулася 5 березня 2018 року.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Зустрічна звірка під час ревізії: обов’язки бухгалтера, ризики та захист прав

До вашої установи прийшли з ревізією і проводять зустрічну звірку? Пояснюємо, кого і як перевіряють, які документи готувати, як діяти бухгалтеру та керівнику, і як захистити свої права.
6061

Акт ревізії 2025: що робити з висновками ревізорів

Що таке акт ревізії, як його читати та на що звертати увагу, які документи надати ревізорам? Як правильно написати пояснення та як діяти, коли не згодні з висновками ревізорів — далі у статті
33518

Товарно-транспортна накладна: бланк та зразок заповнення 2025

Товарно-транспортна накладна – це належне оформлення процесу транспортування ТМЦ в усіх його учасників. Вона необхідна і для бухобліку, і для контролю перевезення. У статті знайдете актуальний бланк ТТН 2025, зразок заповнення та поради щодо виправлення помилок у документі.
192404

Як розпорядник бюджетних коштів відповідає за помилки одержувача

Яких порушень найчастіше припускаються розпорядники та одержувачі бюджетних коштів? Чим може завершитися перевірка, якщо аудитори виявляють серйозні недоліки у використанні бюджетних ресурсів? У статті розповідаємо, які помилки притаманні одержувачу та чому це може стати головним болем розпорядника бюджетних коштів.
23726

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді