Інформацію про публічні закупівлі розміщуватимуть за новим порядком

Мінекономіки затвердило новий Порядок розміщення інформації про публічні закупівлі, який передбачає роботу замовників, учасників та органів контролю в електронній системі закупівель через особисті кабінети на авторизованих торгівельних майданчиках.

Згідно Порядку інформацію в електронній системі закупівель розміщують заповнюючи електронні поля та завантажуючи відповідніх документи через автоматизоване робоче місце.

Інформацію про публічні закупівлі розміщуватимуть за новим порядком

Після внесення інформації в електронні поля, на неї накладають кваліфікований електронний підпис посадової особи.

Інформацію на веб-порталі оприлюднює електронна система закупівель автоматично. До інформації, яку вже оприлюднено на веб-порталі, можна вносити зміни.

Під час розміщення в електронній системі закупівель інформації про предмет закупівлі в окремих полях зазначають таку інформацію:

  • назву предмета закупівлі (у разі визначення предмета закупівлі — послуга з виконання науково-технічних робіт, у цьому електронному полі зазначають конкретну назву науково-технічної роботи);
  • код предмета закупівлі відповідно до класифікаторів або назву згідно з ДСТУ, державних або галузевих будівельних норм.

Крім того у деяких випадках додатково в окремих полях заповнюють інформацію щодо:

  • міжнародної непатентованої назви лікарського засобу (далі — МНН), якщо предмет закупівлі — лікарський засіб;
  • коду та назви медичного виробу відповідно до національного класифікатора НК 024:2019 "Класифікатор медичних виробів", якщо предмет закупівлі — медичний виріб;
  • коду за показниками третьої-п'ятої цифр Єдиного закупівельного словника, у разі предмета закупівлі — послуга з професійної підготовки або перепідготовки, підвищення кваліфікації для безробітних громадян, що надають за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття;
  • коду за показниками другої-п'ятої цифр Єдиного закупівельного словника, у разі визначення предмета закупівлі — роботи;
  • коду та назви відповідно до Єдиного закупівельного словника, у разі визначення предмета закупівлі — послуга з поточного ремонту або послуга з виконання науково-технічних робіт.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Наказ Мінекономіки від 11.06.2020 № 1082

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Як реєструвати договори в органах Казначейства в умовах воєнного стану

Укласти договір про закупівлю – це пів справи, аби його виконати за кошти державного чи місцевого бюджету – обов’язково потрібно зареєструвати взяття відповідного бюджетного зобов’язання. Розберемо окремі нюанси укладення договорів та дамо поради для реєстрації зобов’язань за ними відповідно до законодавства, що діє наразі.
4776

Оренда комунального та державного майна в Україні

Процедура оренди державного та комунального майна 2024 для держорганів, ОМС, бюджетних установ регламентована різними нормативно-правовими актами. Розглянемо чим керуватись при передачі в оренду державного чи комунального майна.
1494

Закупівля послуг з поточного ремонту: які нюанси врахувати

Час від часу у замовника виникає потреба в проведенні поточного ремонту, і для цього він має за законодавством провести закупівлю товарів й послуг. Поточний ремонт як предмет закупівлі належить до послуг, а для закупівлі послуг закупівельне законодавство встановлює свої вимоги. І самому розібратися з ними іноді замовнику не під силу. Допоможемо йому в цьому.
5950

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
4763

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді