Допорогові закупівлі від 50 тис. грн зобов’яжуть проводити в системі

Президент України вніс до Парламенту законопроект про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України (№ 8265). Він передбачає, зокрема, обов’язок замовника проводити в електронній системі закупівель левову частку допорогів.

Так, у разі закупівлі товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тис. грн. та є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922, замовники муситимуть проводити спрощену закупівлю. А саме, із застосуванням електронного аукціону відповідно до статті 29 цього Закону та за такими етапами:

  1. оголошення про спрощені закупівлі;
  2. період уточнення інформації, зазначеної замовником в оголошенні про спрощену закупівлю;
  3. подання пропозицій учасниками;
  4. електронний аукціон;
  5. розгляд на відповідність умовам, визначеним в оголошенні про спрощену закупівлю та вимогам до предмета закупівлі, пропозиції учасника;
  6. визначення переможця та укладання договору про закупівлю;
  7. розміщення звіту про результати проведення спрощеної закупівлі.

вебінар про перевірки ревізорів

Статті за темою

Усі статті за темою

Оренда комунального та державного майна в Україні

Процедура оренди державного та комунального майна 2024 для держорганів, ОМС, бюджетних установ регламентована різними нормативно-правовими актами. Розглянемо чим керуватись при передачі в оренду державного чи комунального майна.
1215

Закупівля послуг з поточного ремонту: які нюанси врахувати

Час від часу у замовника виникає потреба в проведенні поточного ремонту, і для цього він має за законодавством провести закупівлю товарів й послуг. Поточний ремонт як предмет закупівлі належить до послуг, а для закупівлі послуг закупівельне законодавство встановлює свої вимоги. І самому розібратися з ними іноді замовнику не під силу. Допоможемо йому в цьому.
4815

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
4259

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
35738

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді