За номером 4380 Верховна Рада зареєструвала новий проект закону “Про адміністративний збір”.
Бюджетні новації — 2021

В ньому пропонується розмежувати та визначити критерії для відокремлення платних та безоплатних адміністративних послуг, закріпити законодавчо перелік платних послуг та їхню вартість.
Крім того переглянуть власне розміри адмінзборів у сторону їх підвищення. Після цього їхня вартість переглядатиметься кожні 3 роки.
За матеріалами ВРУ
Замовник хоче перерозподілити видатки у межах загального обсягу бюджетних призначень. Бюджетне законодавство не забороняє цього. Треба лише правильно все зробити
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Законодавці приділили особливу увагу первинці, чітко прописавши, зокрема, строк зберігання документів. У статті говоримо про строки зберігання документів за чинним законодавством
Роботодавець зобов’язаний вести облік відпусток, що надає працівникам. Обліковувати потрібно всі види відпустки у розрізі працівників, про це і говоримо у статті.
Як належним чином оформити наказ про введення в експлуатацію основних засобів в бюджетних установах – дивіться у зразку, також додаємо приклад заповнення 2025.
Попри активне використання безготівкових розрахунків, касові операції залишаються актуальними для бюджетних установ. Розглянемо, як вести касу в 2025 році: які форми застосовувати, як правильно оприбутковувати готівку, які документи оформлювати та які граничні суми встановлені для розрахунків готівкою.
Місцеві бюджети — це основа фінансової автономії громад. У 2025 році принципи формування доходів і видатків залишаються стратегічно важливими. У статті пояснюємо, з чого складаються доходи місцевих бюджетів, як відбувається розподіл коштів та на що саме спрямовують видатки