З початком використання єдиного рахунку платник податків зобов’язаний здійснювати сплату грошових зобов’язань або податкового боргу з податків та зборів, єдиного внеску, інших платежів через єдиний рахунок.
Ваш безплатний доступ до курсів Вищої Школи Бухгалтерів

Винятком є сплата грошових зобов’язань або податкового боргу з ПДВ.
Для зарахування коштів на єдиний рахунок платник заповнює розрахунковий документ на переказ відповідно до вимог Порядку заповнення, затвердженого Наказом Мінфіну № 666.
Для формування реєстру платежів з єдиного рахунка в розрізі окремого платника ДПС керується нормами ст. 35 ПКУ з урахуванням черговості сплати, визначеної ст. 35, 89 та 131 ПКУ.
Реєстр платежів з єдиного рахунка в розрізі окремого платника у складі зведеного реєстру платежів є підставою для перерахування Казначейством платежів зазначеним у ньому отримувачам.
За матеріалами ЗІР
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
ЄСВ у 2025 році становить 22% для працівників без інвалідності. У статті поговоримо про мінімальний ЄСВ 2025 та максимальний розмір єдиного соціального внеску
Хто сплачує рентну плату за спеціальне використання води у 2025 році? Скільки становить податок, які ставки діють і коли варто звітувати? Відповідаємо у статті
Актуальний бланк і зразок заповнення декларації про майновий стан і доходи у консультації допоможуть вам швидко та без помилок упоратися із власним документом
Перш ніж виплатити працівникові зарплату, бухгалтер повинен відрахувати із неї податки. А ще може бути й утримання аліментів, штрафів, профспілкових внесків та інших обов’язкових і добровільних платежів. Усе про відрахування із зарплати – у цьому огляді
Довідка про відсутність заборгованості з платежів — показник позитивної ділової репутації. Як її отримати без зайвого клопоту?