Нові зміни у розрахунково-касовому обслуговуванні розпорядників
Розрахунково-касове обслуговування розпорядників/одержувачів бюджетних коштів здійснюється органами Казначейства з урахуванням особливостей, які визначає пункт 20 Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану.
Перелік рахунків, документи для організації доступу до СДО «Клієнт казначейства — Казначейство» та автоматизованої системи подання електронної звітності з 17.03.2023 можна подавати до органу Казначейства у вигляді сканованої копії паперового документа за умови її підписання з використанням КЕП керівника розпорядника/одержувача бюджетних коштів. Це можуть зробити ті розпорядники/одержувачі, які уклали з Казначейством договір про дистанційне розрахункове обслуговування з використанням ПТК «Клієнт казначейства — Казначейство».
Ще однією новацією є заборона для контролюючих органів, у т. ч. органів Казначейства, застосовувати до розпорядників/одержувачів бюджетних коштів сектору національної безпеки і оборони такий вид стягнення як зупинення операцій з бюджетними коштами за порушення бюджетного законодавства. З 17.03.2023 операції з бюджетними коштами для них не зупинятимуть.
- Кому індексувати зарплату в листопаді 2024 року
- Інвентаризація-2024: відповіді на гарячі запитання
- Як перевіряє Держпраці під час воєнного стану
- Скарбниця бухпроведень: ремонт і поліпшення комп’ютерів та оргтехніки
- Видатки з поповнення статутного капіталу підпорядкованих суб’єктів господарювання: як визначити КЕКВ