Спрощено подання заяви на виплату допомоги інвалідам війни та родичам загиблих військових

Заяву на призначення одноразової грошової допомоги тепер можна подати не лише у паперовій, а і в електронній формі.

подання заяви на виплату допомоги інвалідам війни та родичам загиблих військових

Пошук по Класифікатору професій

Кабінет Міністрів України 17 березня ухвалив зміни до постанови КМУ №336. Уряд спростив подання заяви на виплату одноразової грошової допомоги особам з інвалідністю внаслідок війни та членам сімей загиблих Захисників і Захисниць України відповідно до закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Відтепер заява на призначення одноразової грошової допомоги подається до Мінветеранів не лише у паперовій, а і в електронній формі. Також заяву можна подати через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Є й можливість не подавати документи для призначення одноразової грошової допомоги, якщо необхідні для цього дані є у володінні Мінветеранів, або містяться у відповідних Реєстрах і їх можливо отримати шляхом доступу до цих Реєстрів, або в автоматичному режимі шляхом електронної інформаційної взаємодії.

Нагадаємо, що Мінветеранів готується до прийняття 15 тисяч нових заяв про виплати інвалідам війни від Червоного Хреста. Мова йде про одноразову грошову допомогу у розмірі 4 000 гривень на місяць. Виплати будуть здійснюватися протягом чотирьох місяців незалежно від отримання інвалідами інших видів допомоги.

За інформацією Мінветеранів

Лікарняні в Об’єднаній звітності: зразки

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Одноразова грошова допомога родинам загиблих військових 2025

Сім'я військового, який загинув, захищаючи Батьківщину, має право отримати компенсацію – одноразову грошову допомогу (ОГД). Зазначену гарантію держава обіцяє сплатити родині загиблого військового. Що змінилося у виплаті одноразової грошової допомоги у 2025 році - розглянемо детальніше це питання.
8393

Прожитковий мінімум 2025

Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом. Цю гарантію закріплено у частини третій статті 46 Конституції України. Розглянемо що ж собою являє такий показник як прожитковий мінімум 2025 року, розмір якого визнає Держбюджет-2025
12489

Страховий стаж: як обчислити і коли враховувати

Дані про страховий стаж потрібні бухгалтеру у низці випадків, наприклад нарахуванні лікарняних, декретних, пенсій та інших соцвиплат. У консультації – про те, як дізнатися про страховий стаж, як він розраховується бухгалтером у тих чи інших ситуаціях.
62219

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді