Скасування карантину – що зміниться у Податковому кодексі

Кабінет міністрів вже вніс до парламенту законопроєкт, який передбачає завершення карантину.

скасування карантину – що зміниться у Податковому кодексі

 

Калькулятор штрафів

Уряд у вівторок, 13 червня схвалив проект Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України, пов’язаних із завершенням карантину, встановленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Постійний представник Кабміну в Верховній Раді Тарас Мельничук повідомив, що саме передбачене законопроектом.

  1. Скасування функцій, що тимчасово здійснювались контролюючими органами в частині формування Реєстру набувачів одноразової компенсації субʼєктам господарювання витрат, понесених за сплату ЄСВ за найманих осіб, та здійснення розрахунку розмірів сум таких компенсацій для їх виплати субʼєктам господарювання » юридичним особам.
  2. Виключення підпункти 29-3.3, 29-3.4 та 29-3.5 із пункту 29-3 підрозділу 5 розділу XХ «Перехідні положення» Податкового кодексу, яким встановлюється тимчасовий порядок відвантаження спирту етилового для виробництва дезінфекційних засобів.

Нагадаємо, що останній раз карантин подовжено в квітні – карантинні вимоги діють до 30 червня 2023 року. Загалом карантин та стан надзвичайної ситуації через загрозу розповсюдження вірусу COVID-19 тривали більше трьох років. За цей час пільги або ж навпаки додаткові вимоги нерідко прив'язувалися до «ковідної постанови» Кабміну. Наприклад:

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань: як надавати та зразок наказу

Матеріальна допомога, якої потребує працівник для вирішення соціально-побутових питань, має свої особливості надання та оподаткування. Після початку війни об’єктивних підстав для надання матеріальної допомоги, на жаль, побільшало
314128

Ознаки доходу для заповнення форми 4ДФ 2024 року

Під час заповнення додатку 4ДФ до Податкового розрахунку з ПДФО та ЄСВ (далі – додаток 4ДФ) використовуємо ознаки доходу. Актуальний довідник ознак доходів та коментар про зміни – у статті.
33974

Податки в ОМС: бухоблік та проведення

Сплата податків не минає нікого. І бюджетники не виключення. Навіть ті, які мають відношення до влади, зокрема й місцевої. Які податки і збори є витратами ОМС, як їх обліковувати, бухгалтерські проведення. Про це та інше – у консультації.
10027

Транспортний податок 2024: ставка, облік, декларація

Транспортний податок у 2024 році: дивиться перелік легкових автомобілів, які підлягають оподаткуванню. Коли, скільки та за які автомобілі потрібно сплачувати транспортний податок 2024 – у статті.
15622

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді