Редакція е-журналу «Головбух Бюджет» проведе безплатний вебінар на тему «Підсумований облік робочого часу: що має знати бухгалтер». Реєструйтеся, щоб отримати відповіді на свої питання.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ВЕБІНАР
Під час вебінару експерт пояснить, як правильно оформити підсумований облік робочого часу та запобігти наступним порушенням законодавства:
- необґрунтоване залучення працівників до надурочних робіт;
- невиплата компенсації за перепрацювання нормативного часу;
- неправомірна робота з неповним робочим часом – за недопрацювання нормативного часу.
Дата та час проведення: 21 грудня 2023 р. о 12.00.
Спікер: керівник групи експертів з бюджетного обліку Людмила Кравченко.
Програма вебінару «Підсумований облік робочого часу: що має знати бухгалтер»
- За яких обставин і для яких категорій працівників установити.
- Як запровадити й документувати.
- Який час вважати надурочним.
- Як оплачувати надурочний час.
- Де найчастіше помиляються бухгалтери.
- Що перевірять ревізори та як убезпечитися від санкцій.
Що таке суміщення посад, особливості його оформлення, зразок наказу про суміщення посад — у консультації
Табель обліку робочого часу — це первинний документ, який містить перелік усіх працівників установи з відмітками про те, як вони відпрацювали робочий час протягом облікового періоду. Без цієї інформації заробітну плату працівникові не нарахуєш. То хто, коли і як складає табель?
Досить поширені ситуації, коли з огляду на режим роботи та процеси в установі неможливо встановити звичайний 8-годинний робочий час. У цьому випадку на допомогу приходить підсумований облік робочого часу. Що це означає, де застосовується та як правильно здійснити документальне оформлення – читайте далі у статті.
Держслужбовці та працівники держорганів, ОМС, бюджетних установ мають право працювати дистанційно за умови наявності організаційних і технічних можливостей для виконання посадових обов’язків. Розглянемо чим потрібно керуватись та що зробити для впровадження дистанційної роботи.
Скачайте виробничий календар на 2025 рік, який складений з урахуванням дії воєнного стану. Норми робочого часу розраховані для п'ятиденного та шестиденного робочого тижня.