Д1 до ПДВ-декларації: за яким порядком заповнювати таблиці 1.1 та 2.1

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Головбух Бюджет. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Податківці пояснили який порядок заповнення таблиць 1.1 та 2.1 додатка 1 (Д1) до податкової декларації з ПДВ.

ТРИ ЗАПИТАННЯ ДО БУХГАЛТЕРА ❓⏩

Д1 до ПДВ-декларації: за яким порядком заповнювати таблиці 1.1 та 2.1

Таблиця 1.1 додатка 1 до податкової декларації з ПДВ заповнюється у разі формування податкових зобов’язань на підставі податкових накладних, не зареєстрованих в ЄРПН на дату подання декларації.

У таблиці 1.1 зазначається:

  • індивідуальний податковий номер покупця або умовний індивідуальний податковий номер;
  • дата і номер податкової накладної;
  • ознака здійснення сільськогосподарських операцій;
  • обсяг постачання (без ПДВ);
  • сума ПДВ (за основною ставкою або ставкою 7% або 14%).

З підсумкових рядків «Усього за звітний період (переноситься до рядків 1.1, 1.2 або 1.3 декларації)» та «Усього за звітний період (переноситься до рядків 4.1, 4.2 або 4.3 декларації)» обсяг постачання та сума ПДВ переносяться до відповідних рядків декларації.

У таблиці 2.1 Додатка 1 до декларації зазначаються відомості про операції з

  • придбання з ПДВ, які підлягають оподаткуванню за основною ставкою та ставками 7% і 14% в розрізі контрагентів, а саме:
  • індивідуальний податковий номер постачальника;
  • інформація щодо податкової накладної або іншого документа, на підставі якого платник податку сформував податковий кредит (період складання, ознака касового методу; ознака здійснення сільськогосподарських операцій);
  • обсяг постачання (без ПДВ);
  • сума ПДВ (за основною ставкою або ставкою 7% або 14%).

За матеріалами ЗІР

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

Теми:

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Розрахунок коригування до податкової накладної

Розрахунок коригування дає змогу внести зміни до вже зареєстрованої податкової накладної. У консультації знайдете бланк розрахунку коригування 2025 та зразки його заповнення.
165516

Пояснення для розблокування податкової накладної: як подати

Говоримо про пояснення на розблокування податкової накладної. Почнемо з блокування податкової накладної, коли воно виникає та що робити для розблокування. Також роз’яснимо, які пояснення до заблокованої податкової накладної скласти до пакету документів на розблокування ПН. Завершимо діями платника після розблокування ПН.
2739

Реєстрація податкових накладних 2025

Як зареєструвати податкову накладну в 2025 році швидко і без помилок? Маємо відповіді та рішення! Про термін реєстрації податкових накладних та умови реєстрації та блокування ПН розповість експерт. Не встигли – маєте знати штрафи за несвоєчасну реєстрацію податкової накладної, їх теж підкажемо в огляді.
68201

ПДВ для бюджетних установ

Бюджетні установи теж можуть бути платниками ПДВ. Поговоримо про зміни щодо ПДВ, ставки ПДВ 2025, податкову накладну та податкову декларацію з ПДВ 2025, необ’єктні та звільнені від ПДВ операції бюджетників та особливості обліку ПДВ у бюджетників – в огляді
8433

Алгоритм заповнення податкової декларації з ПДВ

Розглянемо оновлену форму податкової декларації з ПДВ. У консультації знайдете, як заповнити всі рядки чинної ПДВ-декларації, приклад заповнення чинної декларації з ПДВ, а також інформацію про найбільш уживані додатки до ПДВ-декларації у бюджетників – Д1 та Д5.
81318

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді