Д1 до ПДВ-декларації: за яким порядком заповнювати таблиці 1.1 та 2.1

Теми:
Податківці пояснили який порядок заповнення таблиць 1.1 та 2.1 додатка 1 (Д1) до податкової декларації з ПДВ.

ТРИ ЗАПИТАННЯ ДО БУХГАЛТЕРА ❓⏩

Д1 до ПДВ-декларації: за яким порядком заповнювати таблиці 1.1 та 2.1

Таблиця 1.1 додатка 1 до податкової декларації з ПДВ заповнюється у разі формування податкових зобов’язань на підставі податкових накладних, не зареєстрованих в ЄРПН на дату подання декларації.

У таблиці 1.1 зазначається:

  • індивідуальний податковий номер покупця або умовний індивідуальний податковий номер;
  • дата і номер податкової накладної;
  • ознака здійснення сільськогосподарських операцій;
  • обсяг постачання (без ПДВ);
  • сума ПДВ (за основною ставкою або ставкою 7% або 14%).

З підсумкових рядків «Усього за звітний період (переноситься до рядків 1.1, 1.2 або 1.3 декларації)» та «Усього за звітний період (переноситься до рядків 4.1, 4.2 або 4.3 декларації)» обсяг постачання та сума ПДВ переносяться до відповідних рядків декларації.

У таблиці 2.1 Додатка 1 до декларації зазначаються відомості про операції з

  • придбання з ПДВ, які підлягають оподаткуванню за основною ставкою та ставками 7% і 14% в розрізі контрагентів, а саме:
  • індивідуальний податковий номер постачальника;
  • інформація щодо податкової накладної або іншого документа, на підставі якого платник податку сформував податковий кредит (період складання, ознака касового методу; ознака здійснення сільськогосподарських операцій);
  • обсяг постачання (без ПДВ);
  • сума ПДВ (за основною ставкою або ставкою 7% або 14%).

За матеріалами ЗІР

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Розрахунок коригування до податкової накладної: зразок і порядок складання

Розрахунок коригування дає змогу внести зміни до вже зареєстрованої податкової накладної. У консультації знайдете бланк розрахунку коригування 2024 та приклади його заповнення.
121275

Порядок складання податкової декларації з ПДВ

Розглянемо оновлену форму податкової декларації з ПДВ. У консультації знайдете, як заповнити всі рядки чинної ПДВ-декларації, приклад заповнення чинної декларації з ПДВ, а також інформацію про найбільш уживані додатки до ПДВ-декларації у бюджетників – Д1 та Д6.
68177

ПДВ 2024 для бюджетних установ

Бюджетні установи теж можуть бути платниками ПДВ. Які зміни щодо ПДВ настали у 2024 році, зміни у ставках ПДВ 2024, про податкову накладну та податкову декларацію з ПДВ 2024, про необ’єктні та звільнені від ПДВ операції бюджетників, про особливості обліку цього податку у бюджетників – у даному огляді.
3125

ПДВ 2023 для бюджетних установ

Бюджетні установи теж можуть бути платниками ПДВ. Які зміни щодо ПДВ настали у 2023 році, зміни у ставках ПДВ 2023, про нову податкову накладну та податкову декларацію з ПДВ 2023, про необ’єктні та звільнені від ПДВ операції бюджетників, про особливості обліку цього податку у бюджетників – у даному огляді.
49469

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді