Платник плати за землю має право подавати щомісяця звітну податкову декларацію, що звільняє його від обов’язку подання податкової декларації не пізніше 20 лютого поточного року, протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.
Зразок декларації з плати за землю СКАЧАТИ
Податкове зобов’язання щодо плати за землю, визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового місяця.
Згідно зі ст. 102 ПКУ з місцевих податків або зборів, за якими передбачено подання річної податкової декларації, контролюючий орган має право за результатами перевірки самостійно визначити суму грошових зобов’язань, у разі виявлення ним за результатами перевірки заниження суми визначеного платником податків податкового зобов’язання.
Отже, юридична особа має право подати уточнюючу податкову декларацію з плати за землю (земельний податок або орендна плата) протягом 1095 днів, що настають за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов’язання з плати за землю, визначеного у податковій декларації, що уточнюється.
За матеріалами ДПС
Ви отримаєте ➡️Навчання у зручному онлайн-форматі ➡️ Відеолекції від провідних експертів ➡️Сертифікат про підвищення кваліфікації від Юридичного університету Ярослава Мудрого
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Землекористувачі чи орендарі земельних ділянок мають подавати до ДПС звітність з плати за землю – податкову декларацію. Податкова декларація з плати за землю – покрокова інструкція заповнення й зразок. Також знайдете про застосування звільнення від плати за землю під час війни та його декларування.
Форма 20-ОПП 2024: ➤ бланк ➤ у яких випадках подавати ➤ способи подання ➤ терміни подання ➤ інструкція заповнення.
Розрахунок коригування дає змогу внести зміни до вже зареєстрованої податкової накладної. Скачайте бланк 2024 року та дивиться приклад заповнення.
Додаток 5 Єдиної звітності з ПДФО та ЄСВ ►►► коли подавати ►►►бланк та зразок заповнення ►►► інструкція з прикладами ►►► реквізити
Зарплатний звіт – це об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та військового збору. У даній консультації приділимо більше уваги загальним питанням, заповненню основної частини звіту та тих додатків, які стосуються ЄСВ. Також тут можна скачати бланк звіту, його додатків та зразки їх заповнення.