Кожна внутрішньо переміщена особа, взята на облік, має право на зайнятість (ст. 7 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» від 20.10 2014 №1706-VII).
За угодою сторін трудовий договір може передбачати випробувальний термін для перевірки відповідності працівника роботі, яку йому доручають. Умову про випробування потрібно передбачити в наказі (розпорядженні) про прийняття на роботу (ст. 26 КЗпП).
Премії під час випробувального терміну: виплачувати чи ні?
Під час прийняття на роботу внутрішньо переміщених осіб випробування не встановлюють.
Податківці нагадують, що працівника не можна допускати до роботи без:
За інформацією ГУ ДФС у Дніпропетровській області
Перевірки Держпраці та острахи бухгалтера та керівника в першу чергу пов’язані зі значними фінансовими штрафами. І навіть якщо все ніби гаразд і неоформлених працівників в установі немає, – ризик заробити штраф за неоформлення трудових відносин за наявності цивільно-правових договорів існує. Які вони штрафи нинішні?
Що таке суміщення посад, особливості його оформлення, зразок наказу про суміщення посад — у консультації
Розглянемо, кому, коли і як подавати повідомлення про прийняття на роботу. Підкажемо, що робити, якщо не подали повідомлення про прийняття на роботу. Розкажемо про штрафи за неподання повідомлення про прийняття на роботу. На зразку продемонструємо, як заповнити оновлену форму повідомлення про прийняття на роботу.
Як оформити трудові відносини та оформити наказ про прийняття на роботу. Коли відмовити в оформленні трудового договору, а коли встановити стажування та випробування – дивимось на прикладі інструкції, як прийняти на роботу водія
Зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю є обов’язковим для кожного роботодавця. Що саме має врахувати роботодавець під час працевлаштування осіб з інвалідністю? Чи треба подавати звіт 10-ПОІ про працевлаштування осіб з інвалідністю?