Які нові періоди зараховуватимуть до стажу педагогічної роботи

Автор
консультант з обліку та оподаткування, Київ
МОН планує доповнити Порядок виплати надбавок за вислугу років педагогічним та науково-педагогічним працівникам навчальних закладів і установ освіти.

стаж педагогічної роботи

КАЛЬКУЛЯТОР СТАЖУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ТА СЛУЖБИ В ОМС

Для виплати надбавок за вислугу років педагогічним та науково-педагогічним працівникам навчальних закладів і установ освіти до стажу педагогічної роботи пропонують зараховувати:

  • час роботи в період з 24.02.2022 до припинення або скасування воєнного стану та протягом одного року після припинення або скасування воєнного стану на посадах педагогічних та науково-педагогічних працівників за межами України (крім держави-агресора та держав, щодо яких Україною застосовано секторальні санкції) на підставі договору (контракту), підписаного між працівником та роботодавцем;
  • час, коли педагогічні та науково-педагогічні працівники фактично не працювали, але залишалися у трудових відносинах із закладами, установами освіти. Тобто час простою, відпустки, у т. ч. без збереження зарплати, призупинення дії трудового договору тощо.

відпустка на дітей заява

Статті за темою

Усі статті за темою

Довідка про трудовий та страховий стаж

Отримати довідку ПФУ про трудовий та страховий стаж можуть і працівник, і роботодавець. Розкажемо, як це зробити онлайн, як рахувати стаж за цією довідкою.
21905

Довідка ОК-5 для підтвердження страхового стажу

Якщо працівник працює менше року чи шести місяців і захворів, бухгалтеру аби правильно нарахувати допомогу по тимчасовій непрацездатності чи допомогу по вагітності та пологах потрібно знати страховий стаж працівника. Розглянемо чим потрібно підтверджувати страховий стаж та чи потрібно вимагати від працівника довідку за формою № ОК-5.
35452

Страховий стаж: як обчислити і коли враховувати

Дані про страховий стаж потрібні бухгалтеру у низці випадків, наприклад нарахуванні лікарняних, декретних, пенсій та інших соцвиплат. У консультації – про те, як дізнатися про страховий стаж, як він розраховується бухгалтером у тих чи інших ситуаціях.
49114

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді