Проєкт Типових штатних нормативів для мистецьких ліцеїв

Автор
консультант з обліку та оподаткування, Київ
Мінкультури розробило проєкт Типових штатних нормативів мистецьких ліцеїв.

штатні нормативи ліцей

🧮 Калькулятор середньооблікової чисельності штатних працівників

Типові штатні нормативи Мінкультури пропонує поширити на мистецькі ліцеї державної та комунальної форм власності – заклади спеціалізованої мистецької освіти, що забезпечують здобуття початкової і профільної мистецької освіти одночасно із здобуттям повної загальної середньої освіти на всіх або окремих її рівнях.

Ці Типові штатні нормативи визначають максимальну кількість посад (штатних одиниць) у закладі

У разі виробничої необхідності та у межах фонду оплати праці, доведеного лімітними довідками на відповідний період, керівники мистецьких ліцеїв матимуть право:

  • змінювати штати окремих структурних підрозділів;
  • вводити посади (крім керівних), не передбачені штатними нормативами для цього закладу.

Заміна посад працівників може здійснюватися лише в межах однієї категорії (адміністративно-господарського, обслуговуючого, педагогічного тощо) працівників та персоналу.

У разі виробничої необхідності до штатних розписів мистецьких ліцеїв може бути введено додаткові посади за рішенням:

  • органів виконавчої влади – за рахунок коштів спеціального фонду державного бюджету;
  • ОМС – за рахунок коштів спеціального фонду місцевого бюджету.

Штатні розписи розробляють з урахуванням контингенту учнів, режиму роботи закладу, площ і санітарного стану приміщень, будівельних споруд, наявності пансіону, філій і структурних підрозділів, а також технічних засобів навчання, обладнання і спорядження на основі Типових штатних нормативів та затверджують директорами відповідних мистецьких ліцеїв за погодженням із засновником (засновниками) або уповноваженим ним (ними) органом.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як підготувати бюджетний запит на 2025 рік

Бюджетний запит – це початок циклу щорічного бюджетного процесу. Як його готувати при складанні проєктів місцевих бюджетів, якими правилами та нормативними документами керуватися, про інструкцію з підготовки бюджетних запитів, типовий перелік результативних показників, типові недоліки підготовки бюджетних запитів – питання даного огляду.
35508

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами – як заповнити

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами форма 7д та 7 м подається як місячний, квартальний та річний за кожним з фондів окремо. Експертне пояснення щодо заповнення допоможе здати звіт без помилок
45554

ІАС «LOGICA» методичні рекомендації

Впровадження інформаційно-аналітичної системи управління плануванням та виконанням місцевих бюджетів дозволило оперативно взаємодіяти Мінфіну, ДПС, Казначейству, ОМС та учасникам бюджетного процесу на місцевому рівні. Як і будь-яка інша ІАС має свої правила реєстрації, перереєстрації, взаємодії її учасників. Розглянемо що таке ІАС «LOGICA», які правила встановлені щодо реєстрації та взаємодії користувачів та які НПА при цьому потрібно враховувати, які ІАС «LOGICA» рекомендації використовувати.
10509

Субвенція місцевим бюджетам

Субвенція – це виплата із державного бюджету місцевим бюджетам, яку надають лише на конкретні цілі. На що вона виділяється щороку – у цьому огляді.
64384

Кошторис бюджетної установи – зразок складання та особливості

Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.
179905

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді