Зміни у нормах забезпечення речовим майном військовослужбовців

Автор
консультант з обліку та оподаткування, Київ
Учора, 30.10.2024, набрали чинності зміни до Норм забезпечення речовим майном військовослужбовців ЗСУ та Держспецтрансслужби в мирний час та особливий період та Інструкції про організацію речового забезпечення.

норми забезпечення речовим майном

ПСП-2025: з’ясували, хто отримає більше та як розрахувати

Норму № 1 забезпечення предметами бойового обмундирування та екіпірування військовослужбовців ЗСУ та Держспецтрансслужби (бойовий єдиний комплект; БЄК) викладено у новій редакції.

Окрім цього, за окремими позиціями внесені зміни до норм №№ 2, 4, 9, 13, 19, 21, 26, 27, 44, 57, 62, 63, 64.

Вилучили Норму № 66 забезпечення речовим майном військовослужбовців військової служби за призовом осіб офіцерського складу.

Також внесено чимало змін до Інструкції про організацію речового забезпечення. Зокрема, уточнили посилання на чинний нормативний акт щодо списання військового майна, а саме:

Комісія з вибракування після всебічного огляду майна складає акт зміни якісного стану за формою, наведеною у додатку 14 до Порядку списання військового майна у Збройних Силах України та Державній спеціальній службі транспорту, затвердженого наказом Міноборони від 29.03.2021 № 81 (далі – Порядок № 81), в якому вказують найменування і кількість майна, що підлягає переведенню в третю категорію, час перебування цього майна в носінні (експлуатації) за нормою і фактичний, висновок про подальше використання цього майна. Акт зміни якісного стану з висновком заступника командира військової частини за напрямом діяльності логістичного (матеріально-технічного) забезпечення надається на затвердження командиру військової частини і є підставою для переведення майна в третю категорію.

Розпорювання (розбирання) речового майна оформлюється актом якісного (технічного) стану за формою, наведеною у додатку 1 до Порядку № 81. У військових частинах (установах) списання речового майна, яке набуло непридатного стану, проводиться згідно з Порядком № 81.

Наказ Міноборони від 01.10.2024 № 654, яким внесені зміни, набрав чинності 30.10.2024.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Гнучкий режим роботи

Гнучкий графік робочого часу може бути як тимчасовим, так і на постійній основі. Які особливості такого трудового розпорядку, як запровадити гнучкий режим роботи та вести облік робочого часу. Ці та інші пов’язані питання — у консультації
17116

Зразок наказу про преміювання працівників

За успішне виконання роботи працівник може отримати від установи заохочення у вигляді премії. Підставою для її нарахування є наказ керівника. Для вас — зразок наказу про преміювання працівників
293762

Акт списання основних засобів – бланк та зразок

Якщо основний засіб вибуває з установи через його ліквідацію або часткову ліквідацію, таке вибуття оформляють актом. Акт списання буває чотирьох видів. Наразі поговоримо про акт списання основних засобів
144343

КОРО: особливості застосування Книги обліку розрахункових операцій

Книги обліку розрахункових операцій (КОРО) ведуть установи при проведенні готівкових розрахункових операцій у визначених законодавством ситуаціях. Розглянемо коли їх бюджетній установі вести обов’язково, а коли можна обійтися й без них?
36231

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді