Оновлені вимоги до засобів навчання та обладнання

Автор
консультант з обліку та оподаткування, Київ
Учора, 13.11.2024, набрали чинності зміни до Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій.

Оновлені вимоги до засобів навчання та обладнання

Для закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти МОН уточнив вимоги та кількість щодо засобів навчання та обладнання, якими можуть бути обладнані STEM-лабораторії, а саме за позиціями:

  • 13. Програмне забезпечення – оновили вимоги;
  • 15. Окуляри/ шолом віртуальної реальності – збільшили кількість до п’ятнадцяти взамін трьох.

Також МОН оновив вимоги до мультимедійного обладнання, електронних освітніх ресурсів та пристосувань для навчальних кабінетів та STEM-лабораторій. Це потрібно врахувати під час закупівель засобів навчання та обладнання.

Накази МОН від 16.09.2024 № 1324 та від 09.10.2024 № 1436, якими внесені зміни, набрали чинності 13.11.2024.

 

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як проводять перевірку в ОМС

Стаття присвячена питанням видів державного контролю за фінансово-господарською діяльністю органів місцевого самоврядування. Дізнаєтеся також як ревізори готуються до ревізії та отримаєте поради як підготуватися до зустрічі з ревізорами і на які моменти господарської діяльності звернути увагу.
11036

Компенсація за невикористану відпустку: розрахунок 2025

Експерт допоможе розібратися, коли, кому та як надавати компенсацію за невикористані відпустки. На прикладах розберемося в особливостях розрахунку компенсації за невикористані відпустки, її нарахуванні та оподаткуванні
421967

Заява про відкриття та закриття рахунків

Відкриття та закриття рахунків актуально на початку та в кінці року, а також в процесі реорганізації або утворення бюджетної установи. Тримайте зразки заяви про відкриття та закриття рахунків.
49473

Як відобразити в обліку вибуття основних засобів

Кожен знає: основні засоби, що перебувають на балансі в установі та активно експлуатуються, можуть зношуватися, старіти морально, чи втрачати потужність. Тобто вони втрачають ознаки, за якими їх в бухобліку визнавали активом. У такому разі в керівника установи з’являється повне право ухвалити рішення про ліквідацію таких об’єктів основних засобів, продаж чи передачу без оплати іншій бюджетній установі тощо. А у бухгалтера – потреба відобразити в обліку вибуття основних засобів
11240

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді