Визначили граничні дати для платежів та приймання документів через СДО

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Головбух Бюджет. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Автор
консультант з обліку та оподаткування, Київ
Казначейство поінформувало як проводитиметься робота органів Казначейства в період завершення бюджетного 2024 року та початку 2025 року.

Визначили граничні дати для платежів та приймання документів через СДО 🏄🏻‍♀️Відпускні: прочитайте 9 відповідей перед літом

Останнім днем проведення платежів клієнтів органів Казначейства через систему електронних платежів НБУ в бюджетному 2024 році є:

  • 27.12.2024;
  • 30.12.2024 – за видатками на національну безпеку і оборону та на здійснення заходів правового режиму воєнного стану.

Електронні документи клієнтів із СДО «Клієнт-казначейства – Казначейство» до облікових систем АС «Є-Казна Доходи», АС «Є-Казна»:

  • 27 та 30 грудня 2024 року прийматимуть до 17.30;
  • 28 та 29 грудня 2024 року – до 16.00;
  • 31.12.2024 та 01.01.2025 не прийматимуть. Клієнтська частина СДО у зазначений період працює у штатному режимі (доступний перегляд інформації, друк виписок, функції формування та візування документів).

У період з 27 по 30 грудня 2024 року Казначейство працює в СЕП НБУ у звичайному режимі та здійснює зарахування надходжень до бюджетів усіх рівнів та інших платежів (поповнення рахунків з електронного адміністрування податків, перерахування коштів єдиного соціального внеску, митних платежів та ін.) на рахунки, відкриті в Казначействі.

У період з 31 грудня 2024 року по 01 січня 2025 року включно міжбанківські платіжні операції через СЕП НБУ від Казначейства та/або на адресу Казначейства не здійснюються (учасники СЕП НБУ не зможуть здійснювати платежі на адресу Казначейства, а Казначейство – на адресу учасників СЕП).

Починаючи з 02.01.2025 органи Казначейства працюють у звичайному режимі.

Зверніть увагу, не пізніше 30.12.2024 на підставі платіжних інструкцій власників рахунків необхідно перерахувати кошти в іноземній валюті, які обліковуються на рахунках, відкритих в установах банків (крім залишків власних надходжень бюджетних установ в іноземній валюті, які обліковуються на їх рахунках, відкритих в установах банків, коштів на рахунках бюджетних установ, розташованих за кордоном, коштів, розмішених на рахунках у банках у іноземній валюті, отриманих як надходження в рамках програм допомоги і грантів Європейського Союзу, урядів іноземних держав, міжнародних організацій, донорських установ та як кредити (позики), залучені державою від іноземних держав, іноземних фінансових установ і міжнародних фінансових організацій, а також коштів в іноземній валюті, розміщених на рахунках головних розпорядників коштів державного бюджету в НБУ відповідно до пункту 56 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» БК).

Спосіб їх перерахування залежить від способу їх отримання:

  1. якщо бюджетна установа отримала кошти з державного бюджету в іноземній валюті з рахунку Казначейства, невикористані кошти в іноземній валюті перераховуйте за реквізитами:
  • отримувач (beneficiary): Державна казначейська служба України, Україна, 01601, м.Київ, вул. Бастіонна, 6 (STATE TREASURY SERVICE OF UKRAINE, Ukraine, 01601, Kyiv, Bastionna str., 6);
  • код отримувача: 37567646;
  • валютний рахунок отримувача коштів (account): IBAN: UA563223130000025133012855000;
  • банк отримувача коштів (beneficiary bank): Акціонерне товариство «Державний експортно-імпортний банк України», Київ. Україна (JSC «THE STATE EXPORT-IMPORT BANK OF UKRAINE», Kyiv, Ukraine);
  • SWIFT: EXBSUAUX;
  • код банку: 322313.
  1. Якщо бюджетна установа самостійно закупила іноземну валюту на міжбанківській валютній біржі, невикористані кошти в іноземній валюті перераховуйте у порядку, зворотному отриманню таких коштів.

В полі «призначення платежу» платіжної інструкції додатково зазначайте «Стаття 57 БКУ».

За інформацією Казначейства

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Щорічні додаткові відпустки 2025: правила й приклади для бюджетників

Окрім основної відпустки чимало бюджетників мають додаткові відпустки. Одна з них — щорічна додаткова відпустка, наприклад за вислугу років. У статті говоримо, як надавати такі відпустки, чим щорічні додаткові відпустки відрізняються від щорічних основних відпусток та інших додаткових відпусток. У пригоді стануть і приклади — беріть у роботу і нехай працюється легше!
58878

Відпустка без збереження заробітної плати: порядок, тривалість і приклади

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати — єдиний вихід як для працівника, так і для роботодавця. У консультації розглянемо, кому надають таку відпустку під час воєнного стану, яка її максимальна тривалість та як усе це оформити.
128632

Графік документообігу бюджетної установи: зразок і правила заповнення

Шукаєте ефективний спосіб організувати документообіг у бюджетній установі? У статті розповімо, як правильно побудувати графік документообігу з урахуванням вимог законодавства та реальних потреб установи. Практичний акцент, чітка структура та приклад для скачування — усе для того, щоб ви могли швидко впровадити зміни у своїй роботі.
113

Як перевести держслужбовця з РДА в орган місцевого самоврядування

Держслужбовців можуть переводити з районних держадміністрацій до органів місцевого самоврядування. У статті розберемо порядок переведення, як оформити контракт, що писати в трудовій книжці та як діяти з рангом держслужбовця
7999

Листок непрацездатності 2025: новації та алгоритм роботи

У статті розглянули порядок оформлення листка непрацездатності у 2025 році: хто має право на отримання, як правильно заповнити бланк, які дані необхідні для електронного та паперового варіантів. Скористайтеся актуальним бланком листка непрацездатності та зразком заповнення, щоб пришвидшити оплату лікарняних.
86444

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді