Мінфін оприлюднив проєкт змін до Порядку координації одночасного проведення планових перевірок (ревізій) контролюючими органами та органами державного фінансового контролю (далі – Порядок).

Порядок не містять правових підстав для забезпечення участі митних органів у процесі одночасного проведення запланованих перевірок.
Крім того, існує необхідність відокремити процеси перевірки, які здійснюють контролюючі органи щодо своєчасності, достовірності повноти нарахування та сплати податків, зборів, платежів з ревізіями фінансово-господарської діяльності суб’єктів господарювання, які здійснюють органи державного фінансового контролю (органи Держаудитслужби).
Прощавай, Господарський кодексе! Як зміняться правила гри?
З цією метою Мінфін вирішив актуалізувати Порядок та удосконалити окремі процеси під час координації одночасного проведення планових перевірок/ревізій контролюючими органами та органами державного фінансового контролю – щоб у звітному періоді перевіряли одночасно контролюючі органи та органи державного фінансового контролю.
Зауваження та пропозиції щодо змісту проєкту Мінфін прийматиме протягом місяця на електронну скриньку: [email protected].
Те, як установа використовує бюджетні кошти в процесі господарської діяльності, перевіряє Держаудитслужба. Аби ревізія не налякала бухгалтера, надамо практичні поради
У період дії правового режиму воєнного стану планові контрольні заходи не проводять. Стосується це і Держпраці. Але не все так просто та однозначно. У статті з'ясуємо порядок перевірки Держпраці та до кого можуть прийти з перевіркою у 2025 році.
Триває оцінювання діяльності головних бухгалтерів. Публікуємо зразок анкети про виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень. Перевірте, чи коректно заповнили анкету у 2025 році, адже ще є час на виправлення
Товарно-транспортна накладна – це належне оформлення процесу транспортування ТМЦ в усіх його учасників. У статті знайдете актуальний бланк та зразок заповнення ТТН 2025
Під час ревізії ревізори намагаються виявити якнайбільше порушень. Для цього використовують різні методи, серед яких – зустрічна звірка. Як ревізори її проводять та як діяти, якщо до вас завітали із зустрічною звіркою?