Доплата за ведення військового обліку: у яких випадках встановлювати

808

Запитання

У яких випадках потрібно встановлювати працівнику доплату за ведення військового обліку?

Відповідь

Порядок організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних затверджений постановою КМУ від 07.12.2016 № 921.

За цим порядком загальну кількість осіб, відповідальних за ведення військового обліку в установах, слід визначати виходячи з кількості призовників і військовозобов’язаних, які на 1 січня поточного року перебували на військовому обліку:

  • 500-2000 призовників і військовозобов’язаних — 1 особа;
  • 2000-4000 — 2 особи;
  • 4000-7000 — 3 особи (на кожні наступні 3000 призовників і військовозобов’язаних — + одна особа).

За наявності на військовому обліку менше ніж 500 призовників і військовозобов’язаних військовий облік веде посадова особа кадрового підрозділу або служби управління персоналом. Такій посадовій особі встановлюють доплату — до 50% посадового окладу (крім державних службовців). При цьому:

  • якщо завдання вести військовий облік за значене в посадовій інструкції цієї особи, доплату за ведення військового обліку їй не встановлюють. Позаяк ведення військового обліку для такої особи є безпосереднім обов’язком, за яке вона отримує відповідну оплату;
  • якщо на посадову особу покладають додаткові обов’язки з ведення військового обліку, які не передбаченіїї посадовою інструкцією — за їх виконання потрібно встановлювати відповідну доплату.

Джерело: Лист Мінсоцполітики від 09.02.2018 № 227/0/101-18/281

Центральна частина статичний блок 3

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Розрахунок середньої заробітної плати для різних виплат

У консультації про розрахунок середньої зарплати для обчислення у 2024 році відпускних, оплати днів відрядження, вихідної допомоги при звільненні, лікарняних, декретних та інших виплат у бюджетних установах. Розрахунок середньої розглянемо з урахуванням Порядку № 100 і Порядку № 1266.
26577

Розрахунок компенсації за невикористану відпустку

✔️Коли виплачується компенсація за невикористану відпустку? ✔️Чи компенсувати невикористані відпустки під час воєнного стану? ✔️Як обчислити компенсацію за невикористану відпустку та провести розрахунок відпускних при звільненні? ✔️Як у 2024 році порахувати компенсацію відпустки, право на яку здобуто у 2023 році та раніше?
321988

Розрахунок середньої заробітної плати – експертні приклади на 2024 рік

Розрахунок середньої заробітної плати потрібен для відпускних, відрядження, вихідної та матеріальної допомоги, декретних та лікарняних. Переконатися, що всі розрахунки проведені правильно, допоможуть наші приклади.
206825

Оклади робітників, зайнятих обслуговуванням владних та виконавчих органів у 2024 році

Робітники в органах державної влади не є посадовими особами, мають менші оклади, але без них діяльність самого владного органу стане просто технічно неможливо. Як визначаються посадові оклади вантажників, водіїв, двірників, ремонтників, будівельників та інших обслуговуючих робітників – у цьому огляді.
23972

Доплата до мінімальної заробітної плати 2024

Зарплата вийшла менша від мінімалки – у більшості випадків необхідно її «дотягувати» шляхом доплати до мінімальної заробітної плати. Однак не все так просто, адже є надурочні, нічні, різні доплати і надбавки, лікарняні та відпускні. Як з цим розібратися – у консультації.
82166