Звіт про суми податкових пільг: як виправити помилки

448

Запитання

Як виправити помилки у звіті про суми податкових пільг?

Відповідь

Звіт про суми податкових пільг (далі — Звіт) визначений Порядком обліку сум податків та зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг, затвердженим постановою КМУ від 27.12.2010 № 1233 (далі — Порядок № 1233).

Звіт подають суб’єкти господарювання, які користуються пільгами, за 3, 6, 9 і 12 календарних місяців протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового періоду (п. 3 Порядку № 1233).

Звіт складають з наростаючим підсумком з початку року. Форма Звіту та Порядок № 1233 не передбачають механізму подання уточненого Звіту. Тому у разі здачі Звіту з помилками, останні слід виправити у черговому Звіті у межах року.

За виправлення помилок у Звіті штрафні санкції не нараховують.

Джерело: Головне управління ДФС у Київській області

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності
2985

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100174

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
51380

Податковий розрахунок з ПДФО, ВЗ та ЄСВ

Зарплатний звіт – це об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та військового збору. У даній консультації приділимо більше уваги загальним питанням, заповненню основної частини звіту та тих додатків, які стосуються ЄСВ. Також тут можна скачати бланк звіту, його додатків та зразки їх заповнення.
81695