Звіт про суми податкових пільг: як виправити помилки

493

Запитання

Як виправити помилки у звіті про суми податкових пільг?

Відповідь

Звіт про суми податкових пільг (далі — Звіт) визначений Порядком обліку сум податків та зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг, затвердженим постановою КМУ від 27.12.2010 № 1233 (далі — Порядок № 1233).

Звіт подають суб’єкти господарювання, які користуються пільгами, за 3, 6, 9 і 12 календарних місяців протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового періоду (п. 3 Порядку № 1233).

Звіт складають з наростаючим підсумком з початку року. Форма Звіту та Порядок № 1233 не передбачають механізму подання уточненого Звіту. Тому у разі здачі Звіту з помилками, останні слід виправити у черговому Звіті у межах року.

За виправлення помилок у Звіті штрафні санкції не нараховують.

Джерело: Головне управління ДФС у Київській області

меми про бухгалтерів

Працюйте, відпочивайте й не забувайте, що поки ціни у відпустці – працюють знижки на передплату е-журналів «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата».

Поспішайте – даруємо 2000 грн на передплату.

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
54848

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності
3269