Робота за сумісництвом у вихідний день: тривалість

260

Запитання

Скільки може тривати робота за сумісництвом у вихідний день?

Відповідь

Ураховуючи специфіку роботи та думку трудового колективу, роботодавець може встановлювати п’ятиденний або шестиденний робочий тиждень за погодженням з профспілкою та місцевою радою (ч. 3 ст. 52 КЗпП).

При п’ятиденному робочому тижні працівникам надають два вихідних дні на тиждень, а при шестиденному — один вихідний день (ст. 67 КЗпП).

Режим роботи, тривалість робочого часу і часу відпочинку роботодавець встановлює у правилах внутрішнього трудового розпорядку або в колективному договорі з дотриманням норм законодавства про працю.

У вихідні дні (за графіком на основному місці роботи) працювати за сумісництвом можна повний робочий день. Однак загальна тривалість роботи за сумісництвом протягом місяця не повинна перевищувати половини місячної норми робочого часу.

Джерело: Лист Мінсоцполітики від 25.04.2018 № 184/0/22-18/13

Центральна частина статичний блок 3

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Табель обліку робочого часу 2024 – бланк | зразок заповнення

Табель обліку робочого часу – це первинний документ, який містить перелік усіх працівників установи з відмітками про те, як вони відпрацювали робочий час протягом облікового періоду. Без цієї інформації заробітну плату працівникові не нарахуєш. То хто, коли і як складає табель?
151523

Господарський договір бюджетної установи

Господарський договір бюджетної установи – типи, види, істотні умови, порядок укладання та розірвання, перевірки. З якими господарськими договорами зазвичай мають справу бюджетники, чи є в них певні особливості?
14438