Чи надають відпустки із святкового дня

691

Запитання

Чи можна надати працівнику щорічну відпустку із святкового дня (з 28 червня)?

Відповідь

Тривалість відпусток розраховують у календарних днях (ст. 5 Закону «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР; Закон № 504).

Законодавство не забороняє надавати відпустки із святкового дня. Лиш не забудьте тривалість щорічних, додаткових відпусток, відпусток працівникам, які мають дітей, продовжити на святкові та неробочі дні (ч. 2 ст. 5 Закону № 504 та ст. 73 Кодексу законів про працю).

Джерело: «Вісник. Офіційно про податки»

Центральна частина статичний блок 3

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Розрахунок компенсації за невикористану відпустку

✔️Коли виплачується компенсація за невикористану відпустку? ✔️Чи компенсувати невикористані відпустки під час воєнного стану? ✔️Як обчислити компенсацію за невикористану відпустку та провести розрахунок відпускних при звільненні? ✔️Як у 2024 році порахувати компенсацію відпустки, право на яку здобуто у 2023 році та раніше?
321766

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
79836

Розрахунок відпускних на прикладах 2024

Тримайте алгоритм нарахування відпускних для виплати працівникові. Розглянемо, що потрібно врахувати бухгалтеру, аби провести розрахунок відпускних у 2024 році з урахуванням останніх змін у правилах розрахунку середньої зарплати та обставин воєнного стану.
46035