Трудовий договір завершується у вихідний день: коли проводити розрахунок

486

Запитання

Коли проводити повний розрахунок, якщо завершення строкового трудового договору припадає на вихідний день?

Відповідь

Звіт про вакансії за новою формою № 3-ПН: два способи + два зразки

Якщо останній день строку припадає на святковий, вихідний або неробочий день, то днем завершення строку вважають найближчий робочий день (ст. 241-1 Кодексу законів про працю України (КЗпП).

Однак, якщо завершення строкового трудового договору припадає на вихідний, то працівникові в останній перед вихідним днем, на який припадає завершення строкового договору, необхідно:

Тож усі розрахунки й оформлення необхідно зробити напередодні дня звільнення, якщо він припадає на вихідний. Інакше строковий трудовий договір вважатимуть продовженим на невизначений строк (ст. 39 КЗпП).

За інформацією ГУ Держпраці у Дніпропетровській області

 

Центральна частина статичний блок 3

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Табель обліку робочого часу 2024 – бланк | зразок заповнення

Табель обліку робочого часу – це первинний документ, який містить перелік усіх працівників установи з відмітками про те, як вони відпрацювали робочий час протягом облікового періоду. Без цієї інформації заробітну плату працівникові не нарахуєш. То хто, коли і як складає табель?
150906

Господарський договір бюджетної установи

Господарський договір бюджетної установи – типи, види, істотні умови, порядок укладання та розірвання, перевірки. З якими господарськими договорами зазвичай мають справу бюджетники, чи є в них певні особливості?
14212