Якщо консолідована фінансова звітність не подана – Мінфін знайшов рішення
◀️ НОВАЦІЇ В КАЗНАЧЕЙСЬКОМУ ОБСЛУГОВУВАННІ ▶️
Головні розпорядники бюджетних коштів та розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня, до сфери управління яких належать розпорядники бюджетних коштів, державні цільові фонди, Казначейство, згідно з НП(с)БОДС 102 «Консолідована фінансова звітність» складають та подають консолідовану звітність.
Мінфін оприлюднив проєкт наказу, за яким пропонує доповнити НП(с)БОДС 102 «Консолідована фінансова звітність». Зміни стосуються ситуації, коли головний розпорядник бюджетних коштів/розпорядник бюджетних коштів нижчого рівня, який перебуває на території району проведення воєнних/бойових дій або в тимчасовій окупації, оточенні/блокуванні, не зміг на звітну дату подати консолідовану звітність.
У цій ситуації до загальної консолідованої фінансової звітності Казначейство включає відповідні показники консолідованої фінансової звітності цих розпорядників, яка була подана ними за попередній звітний період, зокрема:
- форми 1-дс «Баланс», якщо остання подана звітність є річною;
- форм 1-дс «Баланс» та 2-дс «Звіт про фінансові результати», якщо остання подана звітність є проміжною (перший квартал, перше півріччя, дев’ять місяців).
Нагадаємо, загальну консолідовану фінансову звітність складає Казначейство з метою отримання інформації про загальний майновий стан та результати діяльності суб’єктів державного сектору та бюджетів.
- Кому індексувати зарплату в листопаді 2024 року
- Інвентаризація-2024: відповіді на гарячі запитання
- Як перевіряє Держпраці під час воєнного стану
- Скарбниця бухпроведень: ремонт і поліпшення комп’ютерів та оргтехніки
- Видатки з поповнення статутного капіталу підпорядкованих суб’єктів господарювання: як визначити КЕКВ