Чи потрібно заокруглювати розмір посадового окладу

UA RU

Посадові оклади (тарифні ставки) за розрядами ЄТС визначайте шляхом множення розміру окладу (ставки) працівника 1-го тарифного розряду на відповідний тарифний коефіцієнт. Якщо отриманий результат є дробовим числом, числа від:

  • 0,01 по 0,49 — відкидайте (не враховуйте);
  • 0,50 по 0,99 — закруглюйте до однієї гривні.

Таке правило заокруглення діє для визначення посадового окладу за тарифними коефіцієнтами (абз. третій прим. 1 у дод. 1 до постанови КМУ «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 30.08.2002 № 1298).

Якщо ж працівник працює на умовах неповного робочого часу — неповний робочий день або неповний робочий тиждень, зарплату йому нараховуйте виходячи з розміру посадового окладу (тарифної ставки) та фактично відпрацьованого ним робочого часу. Чинне законодавство не передбачає округлення копійок до гривні при визначенні розміру посадового окладу за роботу на умовах неповного робочого часу. А все тому, що розмір посадового окладу не змінюється, не перевизначається.

Із листа Мінсоцполітики від 12.02.2019 № 2963/0/2-19/52

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді