Мінекономіки про етику в публічних закупівлях

Мінекономіки про етику в публічних закупівлях

У закупівельному процесі недотримання етичної поведінки суб’єктами сфери публічних закупівель негативно відображається на кінцевих результатах закупівель, негативно впливає на ступінь довіри, прозорості та справедливості при проведенні процедур закупівель.

Щоб усунути цей негативний наслідок, Мінекономіки розробило Настанови щодо етичної поведінки учасників/потенційних учасників під час участі в публічних закупівлях (далі — Настанови), які мають рекомендаційний та інформаційний характер.

Настанови визначають:

  • фактори, що впливають на мінімізацію конфліктності між суб’єктами сфери публічних закупівель;
  • рекомендації щодо ефективної поведінки під час підготовки та участі в публічних закупівлях, під час укладання та виконання договорів публічних закупівель.

Мінекономіки пропонує учасникам використовувати розроблені Настанови.

Із листа Мінекономіки «Щодо етичної поведінки під час здійснення публічних закупівель» від 15.11.2019 № 3301-04/47784-06

Настанови щодо етичної поведінки учасників/потенційних учасників під час участі в публічних закупівлях

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
33190

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
4330

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
26962

Оплата періодики у грудні можлива — тримайте 3 підказки

Пояснимо алгоритм дій, який допоможе здійснити передплату періодичних видань в бюджетних установах в грудні. Адже Постанова 1070 про попередню оплату заплутала багатьох. Прочитайте — матимете й надалі професійного помічника, що завжди зорієнтує серед законодавчих змін і практичних запитань
3244