Нові форми для списання військового майна

Виявили несправну техніку — оформте документально

Міноборони оновив порядок списання військового майна у Збройних Силах України та затвердив форми:

  • інспекторського посвідчення на списання окремих конструктивних елементів будівель (споруд);
  • акта списання (зняття залишків).

Нові форми для списання військового майна

Якщо списання будівель/споруд є економічно недоцільним, враховуючи відсутність значних пошкоджень, за інспекторським посвідченням списуватимуть окремі конструктивні елементи будівель/споруд, пошкоджені внаслідок стихійного лиха, пожеж тощо.

Акт списання (зняття залишків) складатиме комісія військової частини у двох примірниках. Його затверджуватиме командир/начальник, якому надане таке право. Підпис особи, яка затвердила акт, скріплюватимуть мастиковою гербовою печаткою.

За наявності ознак злочину (крадіжка тощо) командир/начальник призначатиме службове розслідування. Лиш після його проведення та за наявності відповідних результатів він прийматиме рішення щодо затвердження акта списання (зняття залишків).

Із наказу Міноборони «Про затвердження Змін до Порядку списання військового майна у Збройних Силах України» від 17.12.2019 № 648

відпустка на дітей заява

Статті за темою

Усі статті за темою

Інвентарна картка обліку об’єкта основних засобів: заповнення без помилок

На підставі акта введення в експлуатацію основних засобів, акта приймання-передачі основних засобів, технічної та іншої супровідної документації бухгалтер формує регістри аналітичного обліку. Серед них – інвентарна картка обліку об’єкта основних засобів бюджетних установ. Розглянемо детально, як її заповнити.
63646

Акт списання основних засобів – бланк та зразок

Якщо основний засіб вибуває з установи через його ліквідацію або часткову ліквідацію, таке вибуття оформляють актом. Акт списання буває чотирьох видів. Наразі поговоримо про акт списання основних засобів.
112528

Доповідна записка – бланк та зразок

✔️Доповідна записка – це документ, який інформує керівника вищого рівня щодо ситуації, яка склалася, певні події, результати роботи. Як скласти доповідну записку? Які є вимоги щодо її змісту? Наведемо зразки для різних робочих ситуацій.
93700

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді