На захисті населення: Уряд проти безробіття

Уряд запевняє, що захистить трудові права працівників та держслужбовців у період розповсюдження коронавірусної інфекції. Прем’єр-міністр доручив розробити низку заходів щодо мінімізації наслідків обмежувальних дій для сфери трудових відносин.

Як запровадити дистанційну роботу

Як зазначив Міністр юстицій, державним органам, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності та державним банкам було рекомендовано на час встановлення обмежувальних заходів не допускати звільнення працівників, які виконують роботу вдома, та працівників, які перебувають у відпустці без збереження заробітної плати.

На захисті населення: Уряд проти безробіття

«Звертаємо увагу, що за працівниками зберігаються їх трудові права і оплата праці на час обмежувальних заходів, а також роботи з дому. Це стосується як державних службовців, так і працівників приватного сектору», - зауважив Міністр юстиції Денис Малюська.

Крім того, прийнятий від учора закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованим на протидію наслідкам поширення коронавірусної хвороби» передбачає суттєву підтримку в трудовій сфері як працівників, так і роботодавців. Наприклад, у разі, коли роботодавцем вживаються заходи щодо профілактики та запобігання поширенню епідемії, право на допомогу по частковому безробіттю Закон надає усім застрахованим особам, з якими роботодавцем оформлено трудові відносини.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86331

Щорічна відпустка освітян і науковців – проблемні питання

Експерт розглядає на прикладах, як рахувати кількість днів щорічної основної відпустки освітянам і науковцям на прикладі відпустки вихователя у залежності від того, скільки місяців було відпрацьовано – менше 10 чи більше, повні ці місяці були чи ні.
9632

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді