Особливості закупівель за рамковими угодами

Приєднуйтеся до щосезонного Elite-клубу закупівельника

Мінекономіки змінило особливості закупівель за рамковими угодами. Якщо раніше оголошення про проведення закупівлі за рамковою угодою оприлюднювали в ЕСЗ за формою оголошення про проведення відкритих торгів, наразі визначено перелік відомостей, які обов’язково має містити таке оголошення.

Особливості закупівель за рамковими угодами

Проєкт рамкової угоди, яка входить до складу тендерної документації, повинен містити відомості про збільшення ціни за одиницю товару до 10% пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку в разі ринкового коливання ціни цього товару. Така зміна ціни не призводить до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю. Окрім цього дозволено змінювати ціну не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю.

Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовують в разі зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії.

Із наказу Мінекономіки «Про внесення змін до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 15 вересня 2017 року № 1372» від 15.04.2020 № 709

вебінар про перевірки ревізорів

Статті за темою

Усі статті за темою

Оренда комунального та державного майна в Україні

Процедура оренди державного та комунального майна 2024 для держорганів, ОМС, бюджетних установ регламентована різними нормативно-правовими актами. Розглянемо чим керуватись при передачі в оренду державного чи комунального майна.
1216

Закупівля послуг з поточного ремонту: які нюанси врахувати

Час від часу у замовника виникає потреба в проведенні поточного ремонту, і для цього він має за законодавством провести закупівлю товарів й послуг. Поточний ремонт як предмет закупівлі належить до послуг, а для закупівлі послуг закупівельне законодавство встановлює свої вимоги. І самому розібратися з ними іноді замовнику не під силу. Допоможемо йому в цьому.
4818

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
4259

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
35739

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді