Якщо консолідована фінансова звітність не подана – Мінфін знайшов рішення

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Головбух Бюджет. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Автор
консультант з обліку та оподаткування, Київ
Міністерство фінансів опублікувало проєкт наказу, який змінює НП(с)БОДС 102 «Консолідована фінансова звітність».

консолідована фінансова звітність

◀️ НОВАЦІЇ В КАЗНАЧЕЙСЬКОМУ ОБСЛУГОВУВАННІ ▶️

Головні розпорядники бюджетних коштів та розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня, до сфери управління яких належать розпорядники бюджетних коштів, державні цільові фонди, Казначейство, згідно з НП(с)БОДС 102 «Консолідована фінансова звітність» складають та подають консолідовану звітність. 

Мінфін оприлюднив проєкт наказу, за яким пропонує доповнити НП(с)БОДС 102 «Консолідована фінансова звітність». Зміни стосуються ситуації, коли головний розпорядник бюджетних коштів/розпорядник бюджетних коштів нижчого рівня, який перебуває на території району проведення воєнних/бойових дій або в тимчасовій окупації, оточенні/блокуванні, не зміг на звітну дату подати консолідовану звітність.

У цій ситуації до загальної консолідованої фінансової звітності Казначейство включає відповідні показники консолідованої фінансової звітності цих розпорядників, яка була подана ними за попередній звітний період, зокрема: 

Нагадаємо, загальну консолідовану фінансову звітність складає Казначейство з метою отримання інформації про загальний майновий стан та результати діяльності суб’єктів державного сектору та бюджетів.

🔢Утримуємо аліменти з працівника

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як вести касові операції: практичні поради

Попри активне використання безготівкових розрахунків, касові операції залишаються актуальними для бюджетних установ. Розглянемо, як вести касу в 2025 році: які форми застосовувати, як правильно оприбутковувати готівку, які документи оформлювати та які граничні суми встановлені для розрахунків готівкою.
12639

Первинні документи: як скласти без помилок

Первинні документи — це підстава відображати господарські операції в обліку. Які ж вимоги до складання первинних документів та їх взаємозв’язок з фінансовою звітністю — розповідаємо в консультації
67231

Типова кореспонденція субрахунків з переміщення активів

Типова кореспонденція субрахунків — це інструмент, що допомагає бухгалтерам бюджетної сфери відображати господарські операції в обліку згідно з нормативами. У консультації розберемо, як застосовувати типову кореспонденцію, які субрахунки використовуються для внутрішнього переміщення активів, передачі в оренду, безоплатної передачі тощо.
23715

Акти звірки взаєморозрахунків: зразок і правила заповнення

Щороку установи проводять інвентаризацію розрахунків, аби перевірити, чи правильно відображені в бухобліку дебіторська і кредиторська заборгованості. Інвентаризаційна комісія складає акти інвентаризації, та передумовою їх складання є акт звірки взаєморозрахунків. Розглянемо, що це за документ та як діяти, якщо знайшли розбіжності в обліку.
44445

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді