Верховна Рада 14 липня проголосовала в цілому за законопроєкт № 9431, яким встановлюються нові дати державних свят.
- 1 січня – Новий рік
- 8 березня – Міжнародний жіночий день
- 1 травня – День праці
- 8 травня – День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років
- 28 червня – День Конституції України
- 15 липня – День Української Державності. Увага: в 2023 році свято буде відзначене ще за «старою» датою – 28 липня.
- 24 серпня – День незалежності України
- 1 жовтня – День захисників і захисниць України
- 25 грудня – Різдво Христове
Робота також не провадиться в дні релігійних свят:
- один день (неділя) – Пасха (Великдень)
- один день (неділя) – Трійця
- 25 грудня – Різдво Христове.
Раніше Президент України підписав закон № 9278, яким встановлюється нове державне свято – День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років.
Експерти порталу «Бухгалтерія для Бюджету та ОМС» нагадують оновлені норми робочого часу на 2023 рік з урахуванням, що воєнний стан та мобілізацію подовжено до 18 серпня.
СКАЧАТИ НОРМИ РОБОЧОГО ЧАСУ
Гнучкий графік робочого часу може бути як тимчасовим, так і на постійній основі. Які особливості такого трудового розпорядку, як запровадити гнучкий режим роботи та вести облік робочого часу. Ці та інші пов’язані питання – у консультації.
Скачайте виробничий календар на 2025 рік, який складений з урахуванням дії воєнного стану. Норми робочого часу розраховані для п'ятиденного робочого тижня.
Досить поширені ситуації, коли з огляду на режим роботи та процеси в установі неможливо встановити звичайний 8-годинний робочий час. У цьому випадку на допомогу приходить підсумований облік робочого часу. Що це означає, де застосовується та як правильно здійснити документальне оформлення – читайте далі у статті.
Держслужбовці та працівники держорганів, ОМС, бюджетних установ мають право працювати дистанційно за умови наявності організаційних і технічних можливостей для виконання посадових обов’язків. Розглянемо чим потрібно керуватись та що зробити для впровадження дистанційної роботи.
Верховна Рада та Президент знов подовжили дію воєнного стану – тепер до 09 листопада 2024 року. Отже тримайте норми тривалості робочого часу та виробничий календар на 2024 рік для шестиденного робочого тижня. З’ясуйте, які норми діють під час воєнного стану.