Тобто, податкові накладні, подані платником ПДВ на реєстрацію до Єдиного реєстру податкових накладних (далі - Реєстр) можуть бути зупинені в автоматичному режимі на підставі автоматизованого моніторингу відповідності податкової накладної критеріям оцінки ступеня ризиків.
У разі зупинення реєстрації податкової накладної в Реєстрі контролюючий орган протягом операційного дня надсилає (через електронний кабінет в електронній формі у текстовому форматі) в автоматичному режимі платнику податку квитанцію про зупинення реєстрації податкової накладної, в якій зазначаються критерії ризиковості платника податку, на підставі яких зупинено реєстрацію податкової накладної в Реєстрі та пропозиція щодо надання платником податку пояснень та копій документів, необхідних для розгляду питання прийняття контролюючим органом рішення про реєстрацію податкової накладної в Реєстрі або відмову в такій реєстрації.
Таким чином, у разі коли платник податку, яким складено податкову накладну, за результатами автоматизованого моніторингу відповідає хоча б одному критерію ризиковості платника податку, реєстрація в ЄРПН такої податкової накладної зупиняється.
Джерело: ДПС у Вінницькій області
- ⭐️ Всеукраїнська професійна сертифікація бухгалтерів — 2021 СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Оплата праці в умовах посткарантину СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Оплата праці в дитячих садках СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Лікарняні через COVID-19 СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Зарплата в бюджеті СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️ПДВ у бюджетних установах СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Лікарняні та декретні: як платити і звітувати у 2021 році СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.