Як заповнювати обов’язкові реквізити касових ордерів

911

Запитання

Як заповнювати реквізити видаткового касового ордера?

Відповідь

Прибуткові касові ордери і квитанції до них, а також видаткові касові ордери і видаткові відомості заповнює бухгалтер (відповідальна особа установи/підприємства, на яку покладено обов’язок з оформлення цих документів). Він робить це у будь-який спосіб, який забезпечив би належне збереження цих записів протягом установленого для зберігання документів терміну (п. 32 розд. III Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління НБУ від 29.12.2017 № 148; далі — Положення № 148).

У касових ордерах зазначають підставу для їх складання і перелічують додані до них документи.

Виправлення у касових ордерах та видаткових відомостях забороняються.

Реквізити у видатковому ордері «Одержав», «Дата», «Сума», «Підпис одержувача», дані документа, що засвідчує особу отримувача, та в прибутковому ордері «Прийнято від» не заповнюють у касових ордерах, які оформляють на загальну суму проведених установою касових операцій (видача готівки за видатковими відомостями, електронними платіжними засобами, здавання готівки до банку, отримання готівки з банку за чеком та оприбуткування її в касі).

Інші реквізити у касових ордерах та видаткових відомостях заповнювати обов’язково. Це стосується також реквізиту видаткового касового ордера «Видати», у якому зазначається прізвище, ім’я та по батькові особи, якій видають готівку з каси.

Лист ДФС від 07.05.2018 № 2026/6/99-99-14-05-01-15

меми про бухгалтерів

Працюйте, відпочивайте й не забувайте, що поки ціни у відпустці – працюють знижки на передплату е-журналів «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата».

Поспішайте – даруємо 2000 грн на передплату.

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Бухгалтерська довідка – ЗРАЗОК

Для яких саме господарських операцій складається бухгалтерська довідка? Яку інформацію у ній вказувати? Відповімо на запитання й наведемо зразки заповнення для різних робочих ситуацій.
47019

Списання ліків у бюджетній установі

Прочитайте, що робити з лікарськими засобами після того, як спливе термін їх придатності та як правильно списати протерміновані ліки.
13147

Інвентарна картка обліку об’єкта основних засобів: заповнення без помилок

На підставі акта введення в експлуатацію основних засобів, акта приймання-передачі основних засобів, технічної та іншої супровідної документації бухгалтер формує регістри аналітичного обліку. Серед них – інвентарна картка обліку об’єкта основних засобів бюджетних установ. Розглянемо детально, як її заповнити.
64296