Відповіді на запитання за темою Бухгалтер ОМС

Працівник захворів під час відпустки при народженні дитини: чи продовжувати відпустку
Працівник оформив оплачувану відпустку при народженні дитини. Під час відпустки він захворів, про що надав листок непрацездатності. Чи оплачувати лікарняний? Чи подовжувати відпустку?
2155
Нещасний випадок на іншому підприємстві: хто складає акт
Працівники нашої організації виконували пусконалагоджувальні роботи на заводі за договором. Там стався нещасний випадок, і наших працівників забрали до лікарні. Хто повинен складати акт про нещасний випадок? Чи можна скористатися актом, який складали на заводі?
2734
Звільненому працівникові виплатили зайві кошти: як виправити помилку
Працівнику в день звільнення 21 жовтня 2021-го виплатили нараховані зарплату та компенсацію за невикористану відпустку. Але помилково нарахували зарплати на один день більше ніж потрібно. Як діяти в такій ситуації?
6253
Індексацію зарплати нарахували в наступному місяці: як відобразити в об’єднаній звітності
Роботодавець помилково не нарахував одному працівнику індексацію зарплати за вересень, а виявив це у жовтні. Тому, разом із нарахуванням зарплати за жовтень, роботодавець нарахував індексацію за вересень. Цю суму виплатять разом із зарплатою за жовтень. Як відобразити донараховану суму індексації зарплати в додатках Д1 та 4ДФ до Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі — Розрахунок)?
1791
Як діяти директору, якщо суд задовольнить позов невакцинованого працівника про допуск до роботи
У закладі відсторонено від роботи без збереження заробітної плати трьох педпрацівників, які не вакцинувалися. Вони подали позовні заяви до суду. Як діяти директору, якщо суд задовольнить позовні заяви?
1308
Керівник не встановив надбавки працівникам. Чи правомірно?
Керівник установи не встановив у 2022 році кільком працівникам надбавку за складність і напруженість у роботі, хоча фонд зарплати дозволяє її виплачувати. Невдоволені працівники мають намір скаржитися. Чи правомірні дії керівника установи?
1143