Зміни в прекваліфікації: завантажувати в ЕСЗ документи з рішенням за кожним учасником не потрібно

Із 5 вересня замовники не матимуть можливості на етапі прекваліфікації завантажувати в ЕСЗ документи з винесеним рішенням щодо кожного учасника.

Зміни стосуються процедур, в яких передбачена прекваліфікація:

ЕСЗ тепер формуватиме протокол автоматично, коли замовник розгляне всі тендерні пропозиції і винесе рішення за кожним учасником.

Протокол міститиме рішення за кожним учасником і пояснення, чому його відхилено. Пояснення причин відхилення замовник вноситиме у відповідні електронні поля.

Після того, як замовник заповнив всі необхідні поля, він завершує розгляд пропозицій — натискає «Сформувати протокол розгляду пропозицій».

Такі зміни забезпечать рівні права кожного учасника на оскарження.

Джерело: веб-портал ProZorro

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
33230

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
4366

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
27020

Оплата періодики у грудні можлива — тримайте 3 підказки

Пояснимо алгоритм дій, який допоможе здійснити передплату періодичних видань в бюджетних установах в грудні. Адже Постанова 1070 про попередню оплату заплутала багатьох. Прочитайте — матимете й надалі професійного помічника, що завжди зорієнтує серед законодавчих змін і практичних запитань
3249