Запровадження нових або зміна діючих умов оплати праці — коли та як повідомляти працівника

Фахівці Держпраці нагадали, що про нові або зміну діючих умов оплати праці в бік погіршення власник або уповноважений ним орган повинен повідомити працівника не пізніш як за два місяці до їх запровадження або зміни — це передбачає стаття 103 КЗпП.

Цю статтю не застосовуйте у разі:

  • переведення на іншу нижчеоплачувану роботу за згодою працівника;
  • за заявою працівника, при наявності медичного висновку;
  • за пропозицією власника;
  • при переміщеннях.

У наведених ситуаціях застосовуйте статтю 114 КЗпП.

Зміни умов оплати праці в бік погіршення, про які власник зобов’язаний повідомити кожного працівника персонально, можуть запроваджуватися законодавством, генеральною, галузевою, регіональною угодою, колективним договором, власником за погодженням з виборним органом первинної профспілкової організації або іншим уповноваженим трудовим колективом на представництво органом або одностороннє (частина четверта ст. 97 КЗпП). Незалежно від правової форми, у якій провадиться зміна умов оплати праці в бік погіршення (запровадження нових умов оплати праці, які погіршують умови, що діяли раніше), обов’язок повідомлення працівників лежить на власникові. Лише зміна умов оплати праці за згодою між сторонами трудового договору не вимагає спеціального повідомлення працівника, оскільки він одержує відповідну інформацію при укладенні з власником відповідної угоди.

Працівник повинен бути повідомлений про зміни в бік погіршення умов оплати праці, відповідно до яких раніше провадилася оплата його праці, — про зміни тарифної ставки (окладу), доплат, надбавок, форми оплати праці, системи оплати праці, преміальної системи тощо.

Поки не минув двомісячний строк — не можна застосовувати нові (змінені) умови оплати праці, які погіршують становище працівників.

Якщо працівник не був вчасно повідомлений про зміну умов оплати праці в бік погіршення, до закінчення двомісячного строку діють попередні умови праці. При обчисленні середньої заробітної плати враховуйте суму нарахованої зарплати.

За інформацією Управління Держпраці у Полтавській області

Запровадження нових або зміна діючих умов оплати праці — коли та як повідомляти працівника
НІНА ПІДЛУЖНА,заступник генерального директора Директорату стратегічного планування, координації політики та євроінтеграції Міністерства соціальної політики України
Індекс інфляції змінюється щомісяця. Як липневий індекс інфляції вплине на індексацію зарплати бюджетників у вересні 2019-го?

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Довідка про доходи: бланк, зразок

Довідка про доходи має відповідати даним бухобліку. Відповідальність за достовірність даних у довідці про заробітну плату несе головбух і керівник установи. Тож, експерт надає чинний бланк та зразок заповнення для отримання візи, оформлення субсидії, нарахування пенсії, виплат соцстрахування, отримання податкової знижки.
211477

Зразок наказу про преміювання працівників

За успішне виконання роботи працівник може отримати від установи заохочення у вигляді премії. Підставою для її нарахування є наказ керівника. Для вас — зразок наказу про преміювання працівників.
197770

Індексація зарплати 2024

З 01.01.2024 буде відновлено дію Закону України «Про індексацію грошових доходів населення» від 03.07.1991 № 1282-XII (далі – Закон № 1282) і, відповідно, Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою КМУ від 17.07.2023 № 1078 (далі – Порядок № 1078).
2737

Грошове забезпечення військовослужбовців 2024

Як правильно обчислити грошове забезпечення військовослужбовців 2024 року, у якому розмірі нарахувати, які виплати входять до нього, коли і де виплачувати, як оподатковувати — дізнаєтеся з даної публікації.
12473